İndirim!
(2 müşteri incelemesi)

Samsung S5 Ekran Değişim Fiyatı 499 TL

499,00 

Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi-Göz Önünde Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi

Açıklama

Samsung S5 ekran değişimi Kadıköy bölgesi ve civarında senelerdir hizmet veren bir firmayız. Telefon teknik servis bakım onarım ve tamirat konusunda sistemli ilerleriz. S5 Ekran değişimi aşamalarında alanında güvenilir bir konuma sahip olduğumuz için de, her daim etkin sonuçlara odaklanmayı başararak ilerlemeye özen göstermekteyiz.

Samsung Ön Cam Değişimi Zararlı Mı ?

Sadece ön cam değişimi gerçekleştirmeyen ekibimiz, genellikle de ekranın bütününün en baştan değişimine odaklanır. Çünkü ön cam değişimlerini verimli bulmayız. İlerleyen dönemlerde de olası sorunların engellenmesi adına tamamen sistemli bir ekran değişimi gerçekleştirir ve kalıcı bir düzeni ortaya koyarız. Bu yapıları yakalayıp değerlendirme altına aldığımız müddetçe de zaten daha verimli ve çok daha sistematik bir şekilde ilerleyişlerimizi düzenlemekteyiz.

Ekran Değişiminin En Başarılı Adresi Kadıköy’de

Samsung S5 ekran değişimi Kadıköy aşamalarımızda sizler için olabildiğince verim oluşturucu bir düzenle ilerlemekteyizdir. Bu konuda personellerimiz tecrübeli olduğu için her işlemimiz öncesinde müşterilerimize de bilgi sunumları gerçekleştiririz. Etkin ve sistemli bir yapıya ulaşım konusunda da istediğiniz takdirde araç göndererek bizzat sizin adresinize gelerek işlemlerimizi net bir yapıya taşımayı da başarabiliriz. Her zaman verim sağlayacağınız bir teknik donanımla ilerleyeceğimiz için, ortaya çıkacak olan sonuçlardan da son ana dek verim almış olacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra ekiplerimizin müşteri memnuniyeti odağında tanımış olduğu hizmetler de şu şekildedir;

 • 15 dakika içerisinde ekran değişim
 • Müşteriler ile iletişimi güçlü bir düzenleme
 • Kırılmaz ekran koruyucu takviyesi

Tüm bu işlevselliklerin tamamını aktardığımız an itibariyle de zaten verimli ve belli bir sistem üzerinden yön alacak telefon teknik servis işleyişini de aktarmayı başarmış olacağız.

Samsung S5 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirmiş olduğumuz dokunmatik ekran değişimi aşamalarımız sonrasında da her daim verim sağlayacağınız türden bir bakım onarım düzenini kurmuş olacağız. Bu konuda bize sonuna dek güvenebilir, etkin hizmetlerimizi de anbean olacak şekilde değerlendirme altına alabilirsiniz. Bu yapısı ve sunulan olanakları sayesinde de bizim firmamızın güvenilir donanımından memnun kalmayı başarmış olacaksınız.

Samsung S5 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Samsung S5 Ekran Değişim Fiyatı 499 TL için 2 inceleme

 1. SELMA

  SADECE 15 DAKİKA İÇERİSİNDE GÖZLERİMİN ÖNÜNDE SAMSUNG S5 EKRAN DEĞİŞİMİ YAPTILAR. ÜSTELİK BU KADAR UYGUN FİYATA 6 AY YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİK GARANTİSİ DE VERMEKTEDİRLER. ÜCRETSİZ OTOPARK VE EKRAN KORUYUCU HEDİYELERİNİ DE UNUTMAMAK LAZIM. ÇOK TEŞEKKÜRLER

 2. Murat

  Samsung s5 ekran değişimi yaptırdım gerçekten çok başarılılar 20 dakika da yaptılar yapıştırma ile 30 dakika sürdü göz önünde oldu teşkrlr

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.