(1 müşteri incelemesi)

Samsung Note 5 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 1050 TL !

1.049,00 

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 1050 TL’dir. Uzman Samsung teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız

Açıklama

Samsung Note 5 ekran değişimi uzun zamandır telefon bakım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda profesyonel bir tutum izlemekteyiz. 20 senedir sistemli bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz için de ekran değişimi aşamalarından verim sağlamayı sorunsuz bir şekilde başarmaktayız.

Note 5 ekran değişimi de gerçekleştirmekte olan ekibimiz, ön cam değişimini tek yapmaya da kesinlikle karşıdır. Çünkü bu gibi durumlarda ekranın ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarması, piksel patlamalarının gerçekleşmesi ve sararmalar gibi durumlar da kendisini göstermektedir. Bu kapsamda da tamamen ekran değişimine odaklanarak verim sağlayıcı bir konum kurmayı başarmaktayız.

Samsung Note 5 Ekran Fiyatı En Ucuz

Samsung Note 5 ekran değişimi işlemleri kapsamında da firma olarak detaycı ilerleriz. Bu konuda en güvenilir adreslerden birisiyiz. Ki ekiplerimiz titizlikle ilerler. Dilediğiniz takdirde belirtilen adrese kadar da ulaşarak ekran değişimi gerçekleştiriyoruz. Ki bu durumlarda da her daim orjinale yakın bir ekran değişim düzeni kuruyoruz.

Yani telefonlarınız ilk günkü kalitesine rahatlıkla ulaşmaktadır. Öte yandan pek çok telefon sahibinin en fazla merak etmiş olduğu konulardan birisi de telefon içindeki bilgilerin korunup korunmadığıdır. Bu konuda her daim mahremiyete önem veren firmamız, tüm bilgileri güvence altına almakta ve bu sayede de sorunsuz bir ilerleyiş göstermektedir. Bu kapsamda sıkıntısız aşamalar ve detaycılık her daim memnun edici çerçevelere ulaştırılmaktadır.

Ekran değişimi aşamalarımızdaki memnuniyet odağındaki hizmetlerimizi de şu şekilde sıralamak isteriz;

 • 15 dakikalık ekran değişim aşamaları
 • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam desteği
 • Adrese araçla gelip ekran değişimi gerçekleştirme
 • Emekli ve öğrencilere her zaman %10 indirimler

Samsung Note 5 Ekran Kırılması

Gerçekleştirilen her işlemi titizlikle yapan bir düzene sahip olan ekiplerimizin Note 5 ekran değişimi fiyatı ve diğer fiyatlandırmaları da her zaman uygundur. Sorunsuz ve belli bir sistem üzerinden aktarılan bu aşamalar sayesinde her daim en iyisine odaklanılmasını destekler, ortaya çıkartılan aşamaları da herhangi bir sıkıntıya mahal vermeden sonuca ulaştırmayı başarmış oluruz.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Samsung Note 5 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 1050 TL ! için 1 inceleme

 1. adile göktürk

  Mürekep akması yüzünden ekran gözükmüyordu ne yapıtıysamda hiç kimse güvenemedim herkes bırak yarın alırsın diyordu taki internete 1300 yorum alan kadıköy cep dünyasını görünceye kadar aradım fiyat verdiler ne zaman hazır olur diye sorduğum 40 dakika içinde telfonuz hazır dediler gitim bütün işlemler yanında oldu hem samsung note 5 ekran değişimi 25 dakika sürdü herkese tavsiye ediyorum.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.