iPhone X Şarj Soketi Değişimi

299,00 

Kategoriler:

Açıklama

Iphone X telefonlarının şarj soketinde çıkan problemler şarj soketi değişimini mecbur kılmaktadır. Iphone X şarj soketi değişimi ardından servisimizin vermiş olduğu 6 aylık garanti süresi ile de telefonunuz şarj soketi problemini yaşamaması için gerekli önlemleri almaktayız. Iphone X cihazınız dâhil Apple cihazlarının birçoğunda vermiş olduğumuz hizmeti uzman Apple teknisyenlerimiz üstlenmekte ve gerekli kaliteyi göstermektedirler. Uygun fiyatın kaliteli hizmetle buluştuğu servisimizde sizler için en iyi müşteri deneyimini yaşamanız adına şarj soketi değişimini en hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız.

iPhone X Şarj Almama Sorunu

Hizmetimizden yararlanan müşterilerimize özel 6 aylık garanti ile de hizmetimizin uzun ömürlü olacağının garantisini veriyoruz. Iphone X cihazının şarj girişinde yaşanan zorluklardan, sert cisimlerle şarj soketinin bozulmasından ya da şarj cihazının orijinal olmayan aletler aracılığıyla şarj yapılmasından kaynaklı şarj soketinde bozulmalar gerçekleşmektedir. Bu bozulmaların önüne geçilebilmesinin tek yolu telefon kullanıcısının yeni bir şarj soketi ile telefonunu kullanması olacaktır. Iphone X şarj soketi değişiminde müşterilerin kullanmış olduğu cihazda herhangi bir bilgi silinmesi gibi konu söz konusu değildir. Telefonunuzun içi açılıp temizlenmesinin ardından ilk halindeki gibi yeni şarj soketi ile sizlere verilmektedir. Hazır hale getirilen cihaz isteyen müşterilere ücretsiz kargolama hizmeti ile servisimize gelme zahmetinde bulunmadan teslim edilebilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında telefonlarda dikkat edilmesi gereken ilk konulardan biri cihaza orijinal olmayan şarj aletleri ile şarj etmekten kaçınılmalıdır. Şarj girişine sert davranılmayıp, ıslaklık ve nemden uzak durmasını elimizden geldiğince sağlamalıyız. Böylece şarj soketinde oksitlenme sorunu ile de karşılaşmamış oluruz. Bunların haricinde kullanıcıların sıklıkla yapmış olduğu şarj esnasında telefon kullanımını bırakmaları gerekmektedir. Böylece telefon bataryasıyla beraber şarj soketinin de ömrünü azaltmamış oluruz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone X şarj soketi değişim ücreti 299 TL’dir. Genel olarak verilen hizmetlerimizde vermiş olduğumuz uygun fiyat tarifesiyle de müşterilerimizi ekonomik yollarla kaliteli hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz. Hizmetimizden yararlanan müşterilerimize cihaz teslim edilmesinin ardından 6 aylık garanti süresi de başlar. Böylece tekrar aynı problemi yaşama gibi bir sıkıntıda servisimiz sizlerle ilgilenecektir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.