Satış

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

329,00  299,00 

Açıklama

Açıklama

Iphone X telefonlarının şarj soketinde çıkan problemler şarj soketi değişimini mecbur kılmaktadır. Iphone X şarj soketi değişimi ardından servisimizin vermiş olduğu 6 aylık garanti süresi ile de telefonunuz şarj soketi problemini yaşamaması için gerekli önlemleri almaktayız. Iphone X cihazınız dâhil Apple cihazlarının birçoğunda vermiş olduğumuz hizmeti uzman Apple teknisyenlerimiz üstlenmekte ve gerekli kaliteyi göstermektedirler. Uygun fiyatın kaliteli hizmetle buluştuğu servisimizde sizler için en iyi müşteri deneyimini yaşamanız adına şarj soketi değişimini en hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız.

iPhone X Şarj Almama Sorunu

Hizmetimizden yararlanan müşterilerimize özel 6 aylık garanti ile de hizmetimizin uzun ömürlü olacağının garantisini veriyoruz. Iphone X cihazının şarj girişinde yaşanan zorluklardan, sert cisimlerle şarj soketinin bozulmasından ya da şarj cihazının orijinal olmayan aletler aracılığıyla şarj yapılmasından kaynaklı şarj soketinde bozulmalar gerçekleşmektedir. Bu bozulmaların önüne geçilebilmesinin tek yolu telefon kullanıcısının yeni bir şarj soketi ile telefonunu kullanması olacaktır. Iphone X şarj soketi değişiminde müşterilerin kullanmış olduğu cihazda herhangi bir bilgi silinmesi gibi konu söz konusu değildir. Telefonunuzun içi açılıp temizlenmesinin ardından ilk halindeki gibi yeni şarj soketi ile sizlere verilmektedir. Hazır hale getirilen cihaz isteyen müşterilere ücretsiz kargolama hizmeti ile servisimize gelme zahmetinde bulunmadan teslim edilebilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmet sonrasında telefonlarda dikkat edilmesi gereken ilk konulardan biri cihaza orijinal olmayan şarj aletleri ile şarj etmekten kaçınılmalıdır. Şarj girişine sert davranılmayıp, ıslaklık ve nemden uzak durmasını elimizden geldiğince sağlamalıyız. Böylece şarj soketinde oksitlenme sorunu ile de karşılaşmamış oluruz. Bunların haricinde kullanıcıların sıklıkla yapmış olduğu şarj esnasında telefon kullanımını bırakmaları gerekmektedir. Böylece telefon bataryasıyla beraber şarj soketinin de ömrünü azaltmamış oluruz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone X şarj soketi değişim ücreti 299 TL’dir. Genel olarak verilen hizmetlerimizde vermiş olduğumuz uygun fiyat tarifesiyle de müşterilerimizi ekonomik yollarla kaliteli hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz. Hizmetimizden yararlanan müşterilerimize cihaz teslim edilmesinin ardından 6 aylık garanti süresi de başlar. Böylece tekrar aynı problemi yaşama gibi bir sıkıntıda servisimiz sizlerle ilgilenecektir.

İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone X Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz.İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır.Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak