iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

89,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6 plus şarj soketi değişimi gerektiren durum olarak cihazınız şarj olmuyor ya da şarj esnasında temassızlık yaşayıp bir türlü doğru bir şekilde şarj edemiyorsanız iPhone 6 plus cihazınızın şarj soketinde bir problem bulunmaktadır.

iPhone 6 Plus Cihazınızın Şarj Soketinin Bozulmasının Sebepleri

iPhone 6 Plus telefonunuzda gerçekleşen şarj soketi probleminin birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki ucuz, kalitesiz ve orijinal olmayan şarj aletleriyle telefonunuzu şarj etmenizdir. Bir diğeri ise telefonunuzu şarj cihazlarında sıklıkla kullanmanızdır. Bu hatayı herkes yapmaktadır fakat telefonunuz şarj esnasında kullanılmamalıdır. Böylece iPhone 6 plus telefonunuzun şarj soketinin ömrünü de azaltmamış olacaksınız.

iPhone 6 Plus Cihazınızın Şarj Soketinin Bozulmasının Belirtileri

iPhone 6 plus telefonunuzu şarja soktuğunuzda şarj oluyor göstermesine rağmen uzun bir süre şarjda dursa da şarj olmadığını fark ettiyseniz.

Ayrıca telefonunuzun girişine bakacak olursanız kirlenmesi, oksitlenmesi ya da şarj cihazını tak çıkardan kaynaklı ezilmesi gerçekleşebilir. Bu yüzden bu da şarj soketinde bozulmaya neden olacaktır.

  • iPhone 6 plus telefonlarınız şarj sırasında temassızlık yaparak bir türlü şarj olamıyorsa.
  • Hatta kimi zaman telefonunuz şarjdayken gereğinden fazla ısınıyorsa bile bu şarj soketinin bozulduğuna dair bir belirti olabilir.

İnsanlar çoğu zaman şarj aletinin bozuk olduğunu düşünse de aslında bu hatanın ana sebebi şarj soketinde gerçekleşen sıkıntılardır.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 6 plus şarj soketinin değişim ücreti 89 TL’dir. Uygun fiyat tarifemizle servisimiz tarafından en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Uygun fiyat tarifemizin haricinde, şarj soketi değişiminin ardından sizlere 6 aylık garanti sunuyoruz.

Uzman, Tecrübeli Teknisyenlerle Değişimin Gerçekleştirilmesi

Servisimizde bulunan tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde telefonlarınızda gerçekleşen hataları hızlı bir şekilde gideriyoruz. Servisimiz tarafından kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerekli işlemleri yapmaktadır. Ve sizlere telefonunuzun eski halindeki gibi teslimatını yapıyoruz. Yaptığımız bu hizmette ayrıca sizlere 6 aylık garanti de vermekteyiz. İster cihazınızı servisimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz. İsterseniz de ürününüzü teslim ettikten sonra değişimin hızlı bir şekilde gerçekleşip ücretsiz bir şekilde evinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.