iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi

139,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6s şarj soketi değişimi için duyduğumuz kadarıyla daha öneden kimi zaman kolayca yıpranabiliyor. Bu genellikle kullanıcının hatasından kaynaklı olup, telefonu dikkatli kullanmadığından dolayı şarj soketini kolayca bozabildiği bir gerçektir. Günümüzde sıklıkla rastlanan bir telefon arızası örneği şarj soketi bozulması birçok kullanıcının başına gelmiş bir durumdur. Ayrıca kullanıcıların çoğunlukla şarj cihazlarında gördüğü bu hata şarj cihazlarının yanı sıra şarj soketlerinden kaynaklı bir problemdir.

Bu yüzden kullanıcılar çoğunlukla boşu boşuna şarj cihazlarına para verebiliyorlar. Telefonun şarjı her geçen gün daha yavaş dolması, şarj soketinden kaynaklı şarj esnasında gerçekleşen temassızlık gibi olaylarla başlamaktadır. Sonrasında hiç şarj olmama, uzun saatler boyunca sadece şarj olduğunu gösteren fakat şarjının artmadığı durumlarla karşılaşılmaktadır. Bu problemin önüne ne kadar geçilemese de bazı adımlarla soket ömrü biraz daha uzun olabilir. Şarj girişini dikkatli ve yavaş bir şekilde kullanmak; orijinal olmayan, kalitesiz, ucuz şarj cihazlarından kaçınmak gibi adımlar şarj soketinin hızlı bir şekilde bozulmasını engelleyebilir.

iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 6s şarj soketi değişim ücreti 139 TL’dir. Iphone 6s cihazlarınızdaki şarj soketi probleminin giderilmesi hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve hızımızın yanında sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi Neden Gerekli?

Çoğu zaman kullanıcılar telefonlarını şarj ederken pek dikkatli davranmıyor. Bu yüzden de telefonlarda temassızlık, şarj olmama ya da şarj soketinin girişlerinin eğrilmesi gibi bazı sorunlara yol açılabiliyor. Böyle durumlarda da telefonlarınızın şarj soketinde değişime gitmesi zorunlu bir hal alıyor. Servisimiz de sizlere kaliteli bir hizmetin yanında uygun fiyatlarla bu değişimi yapıyor. Aynı sorunu yaşamamanız adına da 6 aylık bir garanti sunuyor. iPhone 6s cihazlarınızı ister servisimize kargolayabilir ister iş sonrası telefonunuzu kargo ile teslim alabilirsiniz.

Servisimiz Tarafından 6 Aylık Garanti İmkânı

Servisimiz tarafından size sağladığımız hizmet sayesinde iPhone 6s cihazlarınıza uygun fiyatla, kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Üstelik tecrübeli çalışanlarımızla iPhone 6s telefonlarınızda şarj soketi değişimini yapıyor. Değişimin ardından 6 aylık bir garanti imkânı sunuyoruz. Böylece müşterilerimize müşteri memnuniyetini tattırıyoruz. Çözüme kavuşmuş şarj soketi problemini bir daha yaşamamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.