İndirim!

Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 499 TL !

499,00 

Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi en uygun fiyat garantisiyle Acil Ekran Değişimi’nde. 15 dakikada gözlerinizin önünde ekranınızı değiştiriyoruz.

(FİYATLARIMIZ SÜREKLİ OLARAK DEĞİŞEBİLDİĞİNDEN GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAMANIZ GEREKMEKTEDİR.)

Açıklama

İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirildiği Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi işlemleri sonrasında cihazınızın ömrünü çok ciddi bir şekilde uzatabileceğiniz gibi telefonunuzu almış olduğunuz ilk günkü kadar tam randımanlı bir şekilde kullanabileceksiniz…

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Samsung Orijinal A10 Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi alanında fark yaratan hizmetlerin altına imzasını atmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile Samsung Dokunmatik Tamiri hizmetleri sunmaktadır.

Bu 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Komple Samsung Ekran Değişimi İşlemleri

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizlere asla sadece ön cam değişimi yapmaz. Yapılan tüm ekran değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilir. Bu sayede cihazınızı sıfır ayarında kullanabilmeniz sağlanır. Komple bir şekilde değiştirilen parçalar AA plus kalitesindedir.

İndirimli Ekran Onarım Fırsatı

Galaxy A10 Ekran Değişimi işlemlerinde öğrenci ve emeklilerde düşünülerek %10 indirim fırsatı sunulmuştur. Samsung Ekran Değişimi işlemi öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını gösteren öğrenci ve emekliler güncel fiyat üzerinden anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir…

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden ekran değişimi hizmeti almanız halinde, herhangi bir veri kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz hiçbir şekilde bu işlemler sırasında format işlemi uygulamaz. Gerekli görülen durumlarda yedekleme de yapılmaktadır.

Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi işlemi sonrasında performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü teknisyenlerimiz iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler. Performans kaybı yaşamayacağınız gibi cihazınızın ömrünü bu işlemler sonrasında uzatabilirsiniz.

Sizde Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel Samsung Galaxy A10 Dokunmatik Tamiri fiyatı ve Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili, çok daha kapsamlı bilgiler almak için günün herhangi bir saatinde 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A10 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 499 TL !” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.