İndirim!

Samsung A20 Ekran Değişimi Fiyatı 799 TL

799,00 

Samsung A20 Ekran Değişimi en uygun fiyatla Acil Ekran Değişimi’nde. 15 yıllık tecrübeyle hizmet veren firmamızda sadece 20 dakikada, gözünüzün önünde ekran değişimi yapıyoruz.

(FİYATLARIMIZ SÜREKLİ OLARAK DEĞİŞEBİLDİĞİNDEN GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAMANIZ GEREKMEKTEDİR.)

Açıklama

En ucuz Ekran Değişimi hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası’nda iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı AA plus kalitesindeki parçalar ile değişen Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi fiyatı yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır.

Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası

20 yıllık deneyim ile oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri tarafından 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılır. Samsung A20 Ekran Değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

Deneyimli teknisyenler yapmış oldukları Samsung Ekran Değişimi işlemlerine fazlası ile güvenmiştir. Bundan dolayı bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı ücretsiz bir şekilde çözme garantisi vermektedir.

Öğrencilere ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Samsung Ekran Değişimi

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında ticari kaygılar her daim ikinci plandadır. Müşteri memnuniyetine oldukça fazla bir şekilde önem veren bu önemli serviste öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ekran değişimi işlemleri öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını gösteren kişiler güncel fiyat üzerinden anında %10 indirim fırsatından yararlanabilmektedirler.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerimde Kayıp Yaşar Mıyım?

Samsung Galaxy A20 Dokunmatik Tamiri işlemleri sonrasında sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu değildir. Çünkü Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri yapılacak olan ekran değişimi işlemlerinde format işlemi uygulamazlar. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yapılarak olası veri kayıpları yaşamanız önlenmektedir.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Samsung Ekran Değişimi sektöründe yıllardır dirsek çürütmüş personeller ile çalışmalarını yürüten bu önemli servisten alacak olduğunuz ekran değişimi işlemi sonrasında kesinlikle cihazınızda bir performans kaybı yaşamazsınız. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirdiklerinden dolayı herhangi bir performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Size özel Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı almak ve Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

İncelemeler

  1. Kerem

    Samsung Galaxy A20 ne kadar olur

    • admin

      Güncel ekran değişimi fiyatı için bizi arayın lütfen.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.