İndirim!

Vodafone Smart V8 Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL

299,00 

Vodafone Smart V8 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Stok kodu: SKU 268 Kategoriler:

Açıklama

Vodafone Smart V8 ekran değişimi Kadıköy içerisinde bulunan merkezimize her daim ulaşarak sunmuş olduğumuz ekran değişimi aşamalarımızdan yararlanabilirsiniz. 20 sene içerisinde geliştirmiş olduğumuz firmasal düzenlemelerimiz göz önüne alındığında da zaten verim sağlayıcı bir düzenleme ile ilerlemek bizim için mümkün hale gelmektedir.

Sadece ön cam değişimi yapma konusunda bakıldığında da bizler bu tarz bir işleyiş aktarmaya asla yaklaşmayız. Çünkü ön cam değişimi konusunda piksel patlamaları ve ekran sararmalarının önüne geçerek etkin bir şekilde sürdüren firmamız her daim ekranın bütününe ulaşıp o şekilde bir bakım onarım düzeni sağlarız. Bu da orijinale en yakın parça takviyesiyle kalıcı bir düzenlemeyi ortaya çıkarmaktayız.

Kadıköy’deki En Nitelikli Ekran Değişimi İşlemleri

Vodafone Smart V8 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde düzenli ve sistemli bir şekilde ilerleyerek olabildiğince hızlı bir işleyiş sergilemekteyiz. Bu kapsamda da sistematik olarak bizler belirtmiş olduğunuz adrese hızlı bir şekilde gelerek ekran değişimini tamamen sizlerin gözünüzün önünde gerçekleştirmekteyiz. Ki bu aşamalarda da firma olarak telefonlarınızın içerisinde bulunan bütün bilgileri koruma altına almaktayız. Bu konuda da 6 aylık işçilik garantisi ve yedek parça takviyesini de sonuç odaklı işlemlerle gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu da sonuç odaklı bir yapı ile ilerlemek her daim verim alınası sonuçlara dönüştürülecektir bizim işlemlerimizde.

Firma olarak sunmakta olduğumuz diğer hizmet düzenlemelerimiz ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Adrese gelerek ekran değişimi
 • Servis noktamızda ekran değişimi
 • Güvenilir personellerle ilerleme
 • 6 aylık işçi ve teknik parça garantisi
 • Kırılmaz ekran koruyucu desteği
 • Uygun fiyatlandırma politikaları
 • Öğrenci ve emekli indirimi

Bu yapısı ile zaten firmamızın sunmakta olduğu bütün düzenlemeleri rahatlıkla değerlendirerek en iyisini sunmaya odaklanmaktayız.

Vodafone Smart V8 Ekran Değişimi

Gerçekleştirmiş olduğumuz dokunmatik ekran değişimi aşamaları ve sistemli ilerleyiş düzenlemeleri tamamen sonuca ulaştırabiliriz. Bu kapsamda da her zaman etkin ve her daim oluşumu güçlü bir düzenlemeyle ilerleyerek bizler bütün ekran revizyon işlemlerinde kaliteli bir düzenlemeye ulaşabiliriz. Bu konuda profesyonel ve detaycı bir işlevselliği rahatlıkla ilerletebiliriz.

Vodafone Smart V8 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi
Cep Telefonu Ekran Değişimi
 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerledikten sonra sahile inerken sağ taraftaki sokakta, Tadıtam Çiğköfte – İNG Bank yanında 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank – Tadıtam Çiğköfte yanında yer almaktadır.
İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

Görüntülü Adres Tarifi:

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vodafone Smart V8 Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.