İndirim!

Vodafone Smart 6 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

249,00 

Vodafone Smart 6 Ultra ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Stok kodu: SKU 172 Kategoriler:

Açıklama

Vodafone Smart 6 Ultra ekran değişimi Kadıköy bölgesinde olabildiğince titiz bir şekilde ilerleyiş sergilemekteyiz. Bu konuda en güvenilir telefon tamir bakım onarım düzenini aktarmaktayız. 20 senedir bölgenin en iyisi olma adına sağlam aşamalar sergilediğimiz için, sonuç odaklı birçok işlemi de rahatlıkla gerçekleştirmeyi başarmış oluruz.

Vodafone Smart 6 Ön Ekran Değişimi

Sadece ön cam değişimi konusunda firmamız olumlu bir yaklaşımda bulunmaz. Çünkü ön cam değişimlerinin ilerleyen dönemlerde sıkıntılar yaşama olasılığı söz konusu olduğu için, bizler her daim etkin bir detaycılıkla aşama aşama sonuca ulaşmaya odaklanmaktayız. Bu işlevsellikleri detaycı bir şekilde düzenleyebilir, bu sayede de müşterilerin genel memnuniyetini dengede tutmaya odaklanabiliriz.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Kadıköy’deki En Etkin Ekran Değişim İşlemleri

Vodafone Smart 6 ultra değişimi Kadıköy işlemlerimiz için isterseniz bizimle randevulaşabilir, bu sayede de evinize kadar geleceğimiz işlemlerde de 15 dakika içerisinde ekran değişimi aşamalarına ulaşabiliriz. Bu yapısı kapsamında da detaycı, sonucu güçlü bir şekilde bakım onarım aşamasına erişim sağlayabiliriz. Bu sebepten dolayı da orijinale yakın bir yedek parça takviyesi ile kırılma ile çatlama yaşayan ekranlarınızı ilk günkü kalitesine ulaştırma imkanı da sağlayabiliriz. Bu kapsamda da detaycılığı ve sistemi aktarıcı bir düzenlemeye odaklanarak sağlam bir şekilde firmamızın sunduğu imkanları rahatlıkla sonuca ulaştırmayı başarabiliriz.

Bu konuda firma olarak sunmakta olduğumuz genel hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Güvenilir bir şekilde personel hizmeti
 • 6 aylık garanti süreci aktarımı
 • Etkin ve sistemli bakım onarım aşamaları
 • Kırılmaz ekran koruyucu düzenlemesi kurma

Bütün bu yapıların tamamını aktararak sağlam ve sistematik bir şekilde ilerleyerek sıkı sıkıya bir ekran düzenlemesine odaklanabiliriz. Bu yapısı ile ilerleyen firmamızdan net verimler alabilirsiniz.

Vodafone Smart 6 Ultra Ekran Değişimi Kadıköy

Kaliteli bir şekilde gerçekleştirilen dokunmatik ekran değişimi işlemleri dahilinde her zaman verimli bir düzene ulaşabilir, sıkı sıkıya bir kazanımı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Bu yapısı ile düzenli ve başarılı bir şekilde bize ulaşabilir, verimli bir düzeni de bu sayede yakalayabiliriz. Bu yapısı için tek yapmanız gereken şey de bize ulaşmak olmalı.

Vodafone Smart 6 Ultra Ekran Değişimi’nde Sıkça SorulanlarIMG 0437

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerledikten sonra sahile inerken sağ taraftaki sokakta, Tadıtam Çiğköfte – İNG Bank yanında 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank – Tadıtam Çiğköfte yanında yer almaktadır.
İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

Görüntülü Adres Tarifi:

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vodafone Smart 6 Ultra Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.