VESTEL Venüs Z10 Ekran değişimi fiyatı 249 tl Kadıköy VESTEL Ekran Değişimi

249,00 

Vestel Venüs Z10 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Vestel Venüs Z10 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon ve tamir teknik servisi konusunda her zaman etkin aşamalara ulaşmaktayız. Bu aşamalarda ekran değişimi sistematik bir şekilde sürdürebilen bir yapıdayız. Bu işlevsel düzenleri detaylıca aktarabilir, bu sayede de telefonlarınızın ilk günkü kadar kaliteli ve kalıcı bir konuma eriştirme düzenimiz mümkün olabilir.

Vestel Venüs Z10 Dokunmatik Ekran Değişimi

Dokunmatik ekran değişimi üzerinden şekil alan işlemlerimizde istediğiniz takdirde belirtmiş olduğunuz adrese gelebilir, bu sayede de gözünüzün önünde en fazla 15 dakika içerisinde ekran değişim düzenlerini bu sayede ortaya çıkartabiliriz. Bu sistemde şekil alan bütün düzenlemeleri tamamen etkili ve detaycı bir konuma ulaştırmaktayız.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Kadıköy’ün En Güvenilir ve Başarılı Telefon Merkezi Ekran Değişimi Kadıköy

Vestel Venüs Z10 ekran değişimi Kadıköy bölgesi ve İstanbul’un her alanına istenildiği takdirde ekran değişim aşamaları gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda bakıldığında da zaten ileri seviyeli bir şekilde personellerimiz ile adımlarımızı net bir konuma taşımaya odaklanmaktayız. Bu yapısı ve sistematik düzenlemeleri bizler firmasal açıdan daha net bir konumu ortaya çıkarmaya da özen göstermekteyiz. Bizim için ister merkezimizde, isterseniz de belirttiğiniz adreste sorunsuz bir şekilde telefon bakım onarım aşamalarını netliğe kavuşturmayı başarmış olacağız. Düzenli bir işlevsellik konusunda bizler en iyisini en uygun fiyatlandırma politikalarıyla sonuca ulaşmayı başarıyla sağlamaktayız.

Bu kapsamda da sizler için etkin ve düzenli sunduğumuz imkanları şu şekilde sıralamak mümkün;

 • 15 dakika içerisinde ekran değişimi
 • Garanti kapsamında 6 aylık işçilik ve teknik parça takviyesi
 • Sistematik bir şekilde bakım onarım
 • %10’luk öğrenci ve emekli indirimi

Tüm bu aşamaların tamamı ile şekil alan bütün oluşumlar sayesinde de detaycı bir şekilde bakım onarım düzeni oluşturabiliriz.

Samsung Ekran değişimi Bayrampaşa

Vestel Venüs Z10 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Bu aşamaların tamamı ile şekil alan bütün bu düzenlemelerimizin tamamında da ekran değişimi fiyatı düzeni ile şekil alabilir, çok sistematik bir bakım onarım aşaması kurabiliriz. Bu konuda firmamız tarafından sunulan birçok imkanı da rahatlıkla değerlendireceğiniz konusunda asla şüpheniz olmamalı.

Vestel Venüs Z10 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin 
Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“VESTEL Venüs Z10 Ekran değişimi fiyatı 249 tl Kadıköy VESTEL Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.