Vestel Venüs V5 Ekran Değişimi 269 TL Kadıköy Vestel Ekran Değişimi

269,00 

Vestel Venüs V5 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Vestel Venüs V5 ekran değişimi Kadıköy işlemleri genel yapısı ve güçlü düzenlemelerimizle her daim verim sağlayıcı bir telefon bakım düzeni kurmaktayız. Bu düzen göz önüne alındığında da zaten her zaman aktif bir konumla ilerlemek detaycı bir konumu ortaya çıkarmaya odaklanmaktayız. Bu odak süreci kapsamında bakıldığında da tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olmalı.

Vestel Venüs V5 Dokunmatik Ekran Değişimi

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştirmekte olan ekibimizin genel yapısı doğrultusunda da sıkı sıkıya bir sonuç düzeni kurmaktayız. Bu düzeni göz önüne aldığımızda da bu sistemi aktarmak her zaman verim düzeni kurabilir, bu sistemi de yakalatabiliriz.

Kadıköy’ün En Güvenilir Telefon Servisi

Vestel Venüs V5 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde sistemi ile ilerleyiş de mümkün. Bu ilerleyiş yapısı göz önünde tutulduğunda ise bize bir telefon etmelisiniz. Bu sayede belirtilen adrese kısa süre içerisinde gelir, en fazla 15 dakika içerisinde ekran değişim işlemlerini de sonuca ulaştırabiliriz. Bu kapsamda da orijinal parçaya en yakın teknik takviyelere de ulaştıran bu düzenlemeler dahilinde de zaten başarılı bir yapıyı etkin bir şekilde ilerletmekteyiz. Bu sistemi detaylıca aktarabilmek adına da bizler her daim teknik anlamda donanım sahibi olan yenilikçi teknisyenlerle adımlarımızı atmaya özen göstermekteyiz.

Bu kapsamda da firma olarak sunmakta olduğumuz bütün hizmet detaylarını da şu şekilde sıralanabilir;

 • Gün içerisinde her zaman etkin iletişimler
 • 15 dakikalık sonuç odaklı ekran değişimi
 • 6 aylık garanti süresi
 • Öğrenci ve emekli için %10’luk indirimler

Sistematik bir ilerleyişi yapısı ile şekil alan birçok işleyişi sizler için sunmaya özen gösteren bir firma olmaktayız.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Vestel Venüs V5 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Bütün bu aşamaların tamamını gerçekleştirdiğimiz an zaten dokunmatik ekran değişimi fiyatı sunumlarını rahatlıkla değerlendirebilir, bu sayede de ortaya çıkarttığımız bir kalite düzeni kurmaktayız. Bu yapısı ile her daim hızlı bir sistemi ortaya koyabilir, sağlam bir düzene ulaşmayı da rahatlıkla yakalayabiliriz. Verim sağlayıcı bir düzende yön bulan bütün aşamalarımızdan net sonuçlar elde etmiş olacaksınız.

Vestel Venüs V5 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin 
Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vestel Venüs V5 Ekran Değişimi 269 TL Kadıköy Vestel Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.