İndirim!

Samsung J710 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 399 TL !

399,00 

Samsung Galaxy J710 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız

Açıklama

Samsung J710 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştiren güçlü bir teknik firmayız. Ekran değişimi aşamalarında önemsemiş olduğumuz şey de zaten, orijinale en yakın yedek parçalar ile telefonlarınızı ilk günkünden çok daha kaliteli bir konuma taşımayı başarmak. Bu konuda çaba gösterip bu doğrultuda adımlarımızın atılmasına odaklanmaktayız. Bu sebepten dolayı da bölgede en fazla tercih edilip randevu talep edilen telefon servisiyiz.

Dokunmatik değişimi işlemlerimizde alanında uzmanlaşan personel kadrosuyla adımlarımızı atmaktayız. Bu konuda mümkün mertebe profesyonel bir tutum izlemeye de özen gösteriyoruz aslında. Yani önemli olan şeyin titiz sonuçlara ulaşmak olduğunun bilincinde ve titizliği de aynı işlevsellikle sonuca ulaştırma olduğunu biliyoruz. Bu sebepten de bir telefonla müşterilerimizin ayağına gitmekteyiz.

Ekran Değişiminde Güven Veren Adres

Samsung J710 ekran değişimi Kadıköy aşamalarında güvenilir bir yapı ile adımlarımızı ilerletmeye özen gösteriyoruz. Kadıköy’de belirttiğiniz noktaya o gün içerisinde geliriz. Ancak istediğiniz takdirde İstanbul’un çeşitli noktalarına da hizmetler sunmaktayız. 15 dakika içerisinde gerçekleşmekte olan ekran değişimlerini de isterseniz gözünüzün önünde de yapmaktayız. Bu konuda herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşatmamakta olan firmalarımızın her daim etkin bir şekilde sonucu güçlendirici aşamalara odaklanmakta olduğunu da belirtmek isteriz. İşte bu sebepten dolayı da sorunsuz ve detaycı bir konumu kurmak adına her türlü aşamadan verim sağlamaya odaklanmaktayız.

 • Bu kapsamda şu hizmetleri de firma olarak benimsemiş durumdayız.
 • Güncel ve güçlü bir bakım onarım düzeni aktarımı sağlama
 • Güvenilir personellerle hizmet sunma
 • Günün her anında teknik anlamda destek verme
 • %10’luk emekli ve öğrenci indirimi

Bütün bu aşamalarımız ve detaycılığımız sayesinde de ortaya çıkarmakta olduğumuz her türlü işlemden net sonuçları yakalamak da mümkün hale gelmiş olacaktır.

Samsung J710 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirilen telefon bakım aşamalarında sorunsuz bir düzen kurmak için çaba göstermekteyiz. Bu yapısını göz önüne aldığımızda da zaten verimli ve sistematik bir yapı ile atılan her adımdan net sonuçları rahatlıkla yakalamayı da başarmış olacağız.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung J710 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 399 TL !” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.