(1 müşteri incelemesi)

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi 1649 TL

1.649,00 

Samsung galaxy ekran değişimi 20 dakikada tamamlanır ve her s8 plus ekran değişimi için bir adet ekran koruyucu hediye edilir. Ekran değişim işlemi yapılırken resim, video, rehberiniz ve diğer bilgileriniz silinmez. S8 plus ekran değişimi fiyat bilgisi için arayınız.

Açıklama

Samsung S8 Plus ekran değişimi fiyatı 1649 tl Kadıköy bölgesinde telefon onarım tamir hizmetleri vermekteyiz. Firmamız, müşterilerimizin adresine kadar giderek ekran değimi hizmetlerini sunmaya özen gösterir. Bu konuda donanımlı ve sertifikalı teknisyenlerle ilerlemekteyiz. Bu konuda her zaman üstün bir teknoloji donanımıyla ilerlediğimiz için de sonuçları yüksek bir bakım onarım düzeninden yararlanmanız da mümskün hale gelebilir.

Samsung S8 Plus ön cam değişimi telefonuma zarar verir mi?

Dokunmatik ekran değişimi işlemlerinde önemli olan şeyin titiz bir işlevsellikle sonuca ulaşmak olduğunu da biliyoruz. Çünkü söz konusu akıllı telefonlar olduğu zaman, bu titizliği son ana dek aktarmaktan kesinlikle kaçınmıyoruz. Bu kapsamda bizimle iletişim kurmanızın kısa bir süre sonrasında ilgili adrese gelerek bakım onarım işlemlerimizi gerçekleştirmeye başlamış oluyoruz.

Kadıköy’de En Güvenilir Ekran Değişim Firması

Samsung Galaxy S8 Plus ekran değişimi Kadıköy işlemlerimizde gerçekten de güvenilirliği son ana dek aktarmayı çok iyi bilen başarılı bir adresiz. Bu konuda belli bir sistemle ilerlemekten kesinlikle kaçınmayız. Sağlam ve çok yönlü bir kadroyla mevcut sorunu anı anına tespit edip uygulamaya aktarmayı da başarmış oluruz. Bu ekran değişim işlemlerinde de yalnızca 15 dakika ayırırız. Kaliteli ve kalıcı bir sonuca erişimi destekleme konusunda gerçekleştirilecek olan aşamalarımız sayesinde de net olana odaklanıp daha da verimli bir işleyişi yakalama şansını da rahatlıkla değerlendirmiş olacağız.

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi

Servismizde kesinlikle Samsung S8 Plus ön cam değişimi yapılmamaktadır.

Nedeni ise Samsung Galaxy S8 Plus ekranlarada ön cam ekranla tek parca halinde olması ön camın ekrandan sökümesi için ekran yüksek derece ısıya maruz kalmadan ön sökümü yapılmamaktadır.

Ön cam sökümü yapılan ekranlarda daha sonra yüksek ısıya maruz kalan ekranlarda dokumkatik arızası piksel hatası renk çözünürlüğün düşmesi ve ön cam montajında  kulanılan yapışkan maddenin telefonun içine akarak telefona zarar veremsine yol açar.

Kadıköy cep dünyası ailesi olarak müşteriyi memnun etme ilkeleriyle  emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

 

Müşteri yorumlarını okumak için tıklayınız

 

Adresi öğrenmek için tıklayınız

YOL TARİFİ 1

SAMSUNG S8 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ TAMİR SÜRECİ

 • Firma olarak sunulacak olan mevcut ayrıcalıklar ise şu şekildedir;
 • Günün her anında iletişime geçilme imkanı
 • Sistemli ve güvenilir bir bakım onarım işlemi
 • 15 dakikalık bakım onarım işlevselliği
 • Koruyucu ekran ile destek sunma olanağı

Bu aşamaları yakaladıkça da etkin, sistemli ve çok yönlü bir teknik donanıma sahip olan ekiplerimizin sunacağı olanakları bir hayli verim almaktadır.

Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Gerçekleştirilen ekran değişimi fiyatı uygulamalarımızla birlikte etkin ve sistemli bir şekilde aktarımı da mümkün mertebe en iyisine odaklanılmasını da desteklemektedir. Bu aşamaları ve işleyişi yakaladıkça da bir hayli verimli düzeni de bir telefonla rahatlıkla edinebilirsiniz. Her zaman en güvenilir teknik hizmetimizden de yararlanmış olacaksınız.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin
Tıklayınız.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

 

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi 1649 TL için 1 inceleme

 1. Edward

  Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi için vazgeçilmez adresim herkese tavsiye ederim. thanks

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.