İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Samsung Galaxy A710 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 399 TL !

399,00 

Samsung Galaxy A710 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız

Açıklama

Samsung a710 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri, bakım onarım hizmetleri veren firmamız, müşterilerine her daim kaliteli hizmet çözümleri sunmaya özen göstermektedir.Samsung A7 2016 ekran değişimi Ekran değişimi işlemlerinde detaycılık ve kalıcılık her zaman ön planda tutulur. Ki Samsung marka akıllı telefonlarda ekran kırılmalarında müdahale etme aşamaları önem taşır. Bu aşamalarda güven veren bir firmayla çalışmadığınız takdirde, kalıcı bir çözüme ulaşma olasılığı da çok düşük olur.

Samsung A7 2016 Ön Cam Değişimi Yapmalı mıyım ?

Samsung a710 ön cam değişimi yerine tamamen ekranın tamamının değişimine odaklanmakta olan firmamız, bu sayede telefonların ilk günkü kalitede bir ekran tasarımına ulaşmasını desteklemekte. Servisimiz ön cam değişimi yapmamasının sebebi olarak ise, bu tarz değişimlerde piksel patlamaları meydana gelebilmektedir. Bu da haliyle çok daha masraflı bir süreci ortaya çıkaracağı için tamamen ekran değişimlerine odaklanarak ilerlemeye çalışmaktayız.
YOL TARİFİ 1

Ekran Değişimi İçin Doğru Tercih Kadıköy Ekran Değişimi

Samsung A7 2016 ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde ekran değişimi yapan bir firma olduğumuz için, her bölgenin en güvenilir ekibi olmaya özen gösterdiğimizi de bilmenizi isteriz. Bu kapsamda da bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle arkadaşlarımız kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese ulaşır ve telefon ekranlarında yaşadığınız sorunlarda sizlere yardımcı olmaya çaba gösterir. Bu aşamaların tamamında da müşterilerimizin gerçekleşecek olan işlemlerden memnun ayrılmasına özen göstermekteyiz.

Bu kapsamda da müşterilerimiz için sunmakta olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir;

 • Müşteri adresinde ekran değişim hizmetleri sunma
 • Kargo gönderimi ile ekran değişim hizmetleri sunma
 • En fazla 15 dakikada ekran değiştirme aşamaları
 • Deneyimli ve uzman personel kadrosuyla ekran değişimi
 • Ekran değişimi sonrasında koruyucu cam takma

KARGOYU NASIL GÖNDERİRİM TIKLAYINIZ

KADIKY CEP DNYASI

Samsung A710 Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Telefon bakım onarım servisimizin sunduğu hizmetler sonrasında gerçekten de birçok desteği de rahatlıkla alma imkanı bulacaksınız. Ki iç ekran değişimi sonrasında da telefonunuzun açılmama durumlarında her zaman bize ulaşarak ilgili destekten yararlanmayı başarabilirsiniz. Bu aşamalar kapsamında da telefonlarınızın ilk günkü kadar kaliteli ve işlevsel açıdan yüksek bir noktaya erişeceğinden şüpheniz olmasın.

Ekran Değişiminde Sıkça Sorulanlar

 • Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.

Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.

Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti
Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İrtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz:

 1. a) 0216 338 37 72
 2. b) 0552 356 72 72
 3. c) 0532 414 82 90

 

Samsung Galaxy A710 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 399 TL ! için 1 inceleme

 1. Sahan

  Samsung A710 Ekran Değişimi için kadıköy cep dünyasını buldum, ekran değişimi için gittigimde 15 dakika gibi kıpkısa bir süre değiştirip teslim ettiler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.