İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Samsung Galaxy A6 Plus Ekran Değişimi 499 TL – Kadıköy Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi Ve Tamiri

499,00 

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Samsung Galaxy A6 plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinde her zaman titiz çalışan bir telefon teknik servis firmasıyız. Hatta bu konuda bölgenin en iyisiyiz demek de doğru olabilir. Ekran değişimi işlemlerimiz mümkün mertebe titiz bir sistemde şekillenmekle birlikte, olabildiğince sistematik bir yapı da ortaya çıkartılmaktadır ekiplerimiz tarafından

Samsung A6 Plus Dokunmatik Ekran Değişimi

Dokunmatik ekran değişimi işlemlerimiz açısından bakıldığında da her zaman belli bir garanti süreci kapsamında hareket etmekteyiz. Yani gerçekleştirilen her işlemde sorunsuz bir sistemi benimseyerek sonuca ulaşmaya özen gösteriyoruz. Bu da çok daha kalıcı ve çok daha sistematik bir işlevsellik her daim kendisini göstermiş olacaktır.

Kadıköy’de En Güvenilir Ekran Değişimi İşlemleri

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi Kadıköy işlemlerimizde her daim güven veren bir sistemi benimseyecek şekilde ilerlemekteyiz. Öncelikle müşteri odağında, müşterilerimizi dinleyerek gerçekleştireceğimiz bakım onarım servis işlemlerinde, kalıcılığa ulaşabilmek adına yoğun tempo ilerlemekteyiz. Bu sistemi göz önüne aldığımızda da zaten mümkün mertebe işlevsel, etkili ve en önemlisi de başarı odağında bir bakım onarım düzeniyle adımlarımızı ilerletmekteyiz. Bu yapı kapsamında bizler kırılmaz koruyucu cam desteğinde de bulunarak telefonların çok daha kalıcı bir bakıma erişimini sağlamaktayız. Bu işlevselliği yakalayıp etkileşimi güçlü bir düzene aktardığımız an zaten daha da verimli bir yapı da çıkmış olacak.

Firmamızın müşterileri için sunmakta olduğu ayrıcalıklı hizmet modellerini şu şekilde de sıralamak isteriz;

 • Güçlü ve tam donanıma sahip teknik ekip
 • Öğrenci ve emekliye indirimli hizmetler ( %10 indirim)
 • En az 6 aylık işçilik ve teknik parça garantisi
 • Kırılmaz koruyucu cam desteği
 • Sistemli ve detaylı bakım onarım

Tüm bu işlemlerin tamamı ile şekil alan aşamalarımız sayesinde de kalite odaklı bir ekran değişim düzenine ulaşmış olacağız.

Samsung Galaxy A6 Plus Revize Ekran

Gerçekleştirmiş olduğumuz dokunmatik ekran değişimi aşamaları kapsamında da detaycı ve olabildiğince sistematik bir düzen şekillendirmekteyiz. Ekran revizeleri, cam değişimi ve birçok işlemi mümkün mertebe en iyisine ulaşacak şekilde gerçekleştirerek çok yönlü bir bakım düzenine ulaşımı sağlamış oluruz.

Samsung Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Telefon bakım işlemleri kapsamında bakıldığında da bizler ekran değişimi fiyat seçeneklerimizi her zaman uygun bir şekilde sunmaktayız. Ayrıca yaşanacak her türlü sorunu da ortadan kaldırma gibi birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirmekteyiz. Bizimle her zaman iletişimi güçlü bir konumda tutabilir, hizmetlerimizden de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi ücreti sadece 499 TL’dir.

Samsung Galaxy A6 Plus Ekran Değişiminde Sıkça Sorulanlar

 • Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?

Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.

 • Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?

İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.

 • Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.

 • Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanınYOL TARİFİ 1

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İrtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz:

 • 0216 338 37 72
 • 0552 356 72 72
 • 0532 414 82 90

Samsung Galaxy A6 Plus Ekran Değişimi 499 TL – Kadıköy Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi Ve Tamiri için 1 inceleme

 1. Orhan

  Arkadaşımın telefonun ekrani kirilmisti internette cep dünyasını bulmuştu ekranını değiştirdi burada o memnun kaldı bende yeni aldığım A6 Plus telefonumun ekranı kırılınca cep dünyasında değiştirmek istediğim yanlarına gittim 20-25 dakika da değiştirip kahve de ikram ettiler tavsiye ederim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.