Samsung Ekran değişimi Bayrampaşa

Garantili Ekran Değişimi ve Garantili Cep Telefonu Tamiri

Garantili Ekran değişimi servisi ve batarya değişimi için Kadıköy Cep Dünyası’nı tercih ettiğiniz durumda cihazlarınız artık güvence altında. Çünkü, servisimizdeki ekran değişimi ve batarya değişimi hizmetleri için 6 Ay Garanti veriyoruz.

Akıllı cihazlarınızın kırık, çatlak ya da benzeri durumlarda dokunmatik ekranlarının kullanılamaz olmasıyla ekran değişimi işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yüksek değerlerdeki akıllı cihazlarınızı, tamir ve değişim işlemi için emanet ettiğiniz yer oldukça önemlidir.

Cep telefonu tamiri ve garantili ekran değişimi işlemleri tamamen şeffaf bir ortamda gerçekleştirmekteyiz. Servisimiz özel olarak tasarlanmış olup ekran değişimi ve cep telefonu tamirlerini oturduğunuz yerden canlı olarak izleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki parçaların değişip değişmediğini veya bilgilerini kopyalanıp kopyalanmadığını gibi ön yargılarınızdan, korkularınızdan kurtarıyoruz.

Garantili iPhone Ekran Değişimi Servisi

Apple servisi iphone garantili ekran değişimi işlemlerini pek yapmak yerine cihaz değişikliğine gidiyor nedeni ise daha çok kazanç elde etmek. örneğin kırık bir iphone 7 ekran değişimi fiyatı 999 tl dir cihaz cihaz değişimi ise 3099 tl dir bu fiyatları vermesine rağmen apple store mağazalarında değişimini yapmayıp yan servislik verdiği yerlere yönlediriyor. Bu servisler ise genpa, kvk, troj,pupabilişim, koçteknik servislerdir. Bu servislerde genelde müşteri memnuniyeti gibi bir olay ile karşılaşmasınız tamamen esnek olmayan kurallara bağlı çalışıp gelen bir çok cep telefonu kullanıcı hatası adı altında müşteri ücretli değişim teklif ediyorlar.

Göz Önünde Ekran Değişim

Eğer, iPhoneSamsung ya da benzeri marka cihazlarınız garanti kapsamına girmiyorsa, bu durumda tek şansınız bir özel teknik servisten hizmet almaktır. Fakat internette yapacağınız kısa bir araştırmayla bile karşınıza çıkan teknik servislerin güven vermeyeceğini görmek, sizin için zor olmayacaktır.

Birçok özel teknik servis, ekran değişim işlemi de dahil olmak üzere cep telefonu tamir işlemlerinin tamamını müşterilerinin göremeyeceği başka bir alanda gerçekleştirmektedir. Birçoğumuzun karşılaştığı, ‘’Şimdi git, iki saat sonra’’ gel cümlesi, cihazınızın sizin göremeyeceğiniz bir alanda tamir edilmek istendiğini ifade etmektedir. Bu, herkesi endişelendirmek için oldukça yeterli bi durum.

Kadıköy Cep Dünyası’nın en başlıca hedefi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Dolayısıyla, müşterilerimizi rahatsız edecek hiçbir durumu yaratmıyoruz. Bundandır ki, Kadıköy Cep Dünyası’nda tüm teknik işlemler müşterilerimizin gözü önünde gerçekleşir. Yani kendi telefonunuz tamir edilirken ona yapılan tüm işlemlerin tanığı oluyorsunuz. Böylelikle, telefonunuzda talep ettiğiniz parça dışında başka bir parça değişimi yapılmadığından gönül rahatlığıyla emin olabiliyorsunuz.

6 Ay Garanti

Göz önünde ekran değişiminin yanı sıra Teknik Servis’imizdeki ekran değişimi ve batarya değişimi işlemlerine servisimiz tarafından 6 Ay Garanti veriyoruz. Ekran Değişimi sonrasında telefonun ekranınızda kullanıcı hatası (kırık,çatlak, darbe ve sıvı teması gibi durumlar) dışındaki durumlarda dokunmatikte meydana gelecek durumlar garanti kapsamı altındadır. Dokunmatiğinizde meydana gelebilecek olası bir durumun tamirle giderilememesi halinde gerekirse yeni bir ekran dahi takmaktayız.

Cihazınızın garanti kapsamına girmesi için teknik servisimizden sağladığınız hizmetin ardından tarafınıza verdiğimiz fiş ya da fatura ve garanti kartımızla birlikte servisimize gelmeniz gerekmektedir.

Garanti kapsam ve koşulları ile ilgili daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi (0552 356 72 72) arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Google Müşteri yorumları okumak için tıklayınız.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments