Samsung A9 2016 Ekran Değişimi 849 TL – Kadıköy Cep Dünyası

849,00 

Samsung A9 2016 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Samsung A9 2016 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde etkin bir şekilde telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda teknik donanımızı yüksek bir raddede güçlü tuttuğumuz için, en etkilisini sunmayı başaran sağlam bir ekibizdir. Firma olarak çıkmakta olduğumuz servislerde ise ekran değişimi aşamalarını en az 15 dakika içerisinde sonuca ulaştırmayı başarmaktayız.

Samsung A9 2016 Dokunmatik Ekran Değişimi

Dokunmatik ekran değişimi aşamalarımızda olabildiğince verimli bir sistemi de benimsetmeye özen gösteririz. Dilediğiniz an belirtilen adrese kısa sürede gelen ekipler, telefonunuzdaki mevcut sorunu anbean ortadan kaldırmaya odaklı bir işlevsellik yürütür. İşte bu sebepten dolayı bölgenin en istikrarlı telefon tamir servisi olarak kabul görmekteyiz.

Ekran Değişiminde En İdeal Adres Samsung A9 2016 Ekran Değişimi Kadıköy

Samsgun A9 2016 ekran değişimi Kadıköy bölgesi ve çevre ilçelerin tamamında telefon bakım servis düzeni kurmaktayız. Ki bu aşamalarda en doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz. Teknik anlamda sunduğumuz donanımlı hizmetlerin yanı sıra öğrenci ve emeklilere sunulan %10’luk indirip fırsatlarımız da her zaman etkili bir güncelliğe sahip. Telefonunuzda parça değişimi için orijinal mi yoksa yan sanayi bir ürün mü kullanılacağını her daim fikir alarak bir bakım onarım düzeni kurmaktayız. Bu konuda da güven verici bir politika uygulamasıyla ilerlediğimizi bilmenizi isteriz.

 • Bunların yanı sıra firma olarak sunulan diğer işlemlerimiz de şu şekildedir;
 • İstediğiniz takdirde araç göndererek bulunduğunuz noktada ekran değiştirme
 • En az 6 ay teknik parça ve işçilik garantisi
 • Her zaman müşteri memnuniyeti odağında hareket etme
 • Günün her anında iletişime geçme olanağı
 • Anlayışlı ve bilgilendirici bir servis hizmeti sunma
 • Tüm bu işleyişlerimiz sayesinde de olabildiğince etkin bir düzeni firma olarak aktarmayı başarmaktayız.

Samsung A9 2016 Ekran Değişimi Sonrasında Sorunlar

Firma olarak telefon ekran değişimlerinde sadece ön cam değişimi gerçekleştirmemekteyiz. Bizler bu tarz değişimleri sakıncalı gördüğümüz için ekranın tamamını değiştirip telefonunuzun daha güçlü kalmasına odaklanmaktayız. Bu aşamalar dahilinde de olabildiğince verimli ve belli bir sistemde ilerleyecek bir konum kurarız. Samsung A9 2016 Ekran değiştirme fiyatı 849 TL olmaktadır.

Samsung A7 2018 Ekran Değişiminde Sıkça Sorulanlar

 • Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?

Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.

 • Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?

İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.

 • Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.

 • Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

 

Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerledikten sonra sahile inerken sağ taraftaki sokakta, Tadıtam Çiğköfte – İNG Bank yanında 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank – Tadıtam Çiğköfte yanında yer almaktadır.
İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

Görüntülü Adres Tarifi:

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung A9 2016 Ekran Değişimi 849 TL – Kadıköy Cep Dünyası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.