İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Asus Zenfone 4 Ekran Değişimi 209 TL Kadıköy

209,00 

Asus Zenfone 4 Ekran Değişimi-Göz Önünde Asus Zenfone 4 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 151 Kategoriler:

Açıklama

Asus Zenfone 4 Ekran değişimi 209 TL Kadıköy adresimiz hasar almış telefon ekranlarınızın değiştirilmesi noktasında sizlere yardımcı olacak kaliteli adreslerden biridir. Kadıköy ve İstanbul içerisinde hizmet veren adresimizi aradığınızda kapınıza kadar gelecek olan profesyonel personelimiz telefonunuzun ekranını sadece dakikalar içerisinde değiştirecek ve size teslim edecektir.

Asus Ekran Değişimi 209 TL Kadıköy

Ekran değişimi işlemlerinizde sizde güvenle bizi arayabilir ve gözlerinizin önünde telefon ekranınızın nasıl değiştirildiğini izleyebilirsiniz.
Telefon ekran fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olacak olan adresimizden yüksek fiyatlar değil her bütçeye uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Günümüzde ekran değişimi için ödenen fiyatlar dikkate alındığında sunduğumuz fiyatlar sizin için de oldukça ideal olacak.

Asus Zenfone 4 Ekranınız 20 dakika da değişsin.

Asus Zenfone 4 Ekran Değişimi 209 TL Kadıköy Adresimiz de gözünüzün önünde maksimum 20-30 da değiştirelim. Üstelik Ekran Değişimi işleminden sonra Ekran Koruyucu hediye edelim. 

Telefon ekran değişimine ek olarak sunduğumuz diğer hizmetler:

Ekran değişimlerinde orijinale yakın olan parçalar kullanıyoruz.
Kullandığımız parçalar ve işçilik için 6 ay garanti süresi veriyoruz.
Asus marka telefonlar konusunda bilgili, deneyimli ve gerekli donanıma sahip personel desteği veriyoruz.
15 dakika gibi bir süre içerisinde telefon ekran değişiminizi bizzat yanınızda yapabiliyoruz.
Kargo ile gönderimlerde ekran değişiminizi yapıyoruz.
Orijinale yakın ürünler kullanıyoruz.
Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam hediyesi veriyoruz.

IMG 0320

Asus Zenfone 4 Orijinal Olmayan Ekran

Telefon ekran değiştirme hizmeti veren adresimizde sizlere orijinal ekran parçası sunulmaktadır. Yan sanayi olarak bilinen ekranlar genellikle ilerleyen zamanlarda sorunlara neden olduğundan dolayı tercih edilmemektedir. Ancak müşterilerimizin isteğine göre orijinale yakın olan ekran parçaları da sunulabilmektedir. Telefon ekran fiyatları konusunda da oldukça cazip seçenekler sunan adresimiz emekli ve öğrenciler için %10 indirim kampanyası düzenlemektedir. Daha iyi bir hizmet verebilmek için kendini geliştiren adresimize ulaşmak istediğinizde telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Telefonlarınızın ekranını değiştirmek için her zaman burada olacağız.

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0505 411 59 20

Asus Zenfone 4 Ekran Değişimi 209 TL Kadıköy için 1 inceleme

  1. Musa KERVANCIOĞLU

    Ben ilk defa bundan iki sene önce gitmiştim. vallahi çok sağ olsunlar o kadar yardımcı oldular ki Asus zenfone 4 Ekran değişimi konusunda konusunda Kadıköyün en iyi teknik servisi olduğuna kanaat getirdim. Hatta belki de İstanbul’un en iyi teknik servisi olabilir sadece Asus değil. iPhone ekran değişimi, Samsung ekran değişimi, LG ekran değişimi, Xiaomi ekran değişimi konusunda da çok başarılılar Tebrik ederim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.