Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 689 TL-Kadıköy Xiaomi Servisi

Xiaomi Mi 9 Lite ekran değişimi için siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman teknisyenlerimiz ile profesyonel hizmetler sunalım. Telefon servisimiz, ekran değişimi konusunda sektörün önde gelen firmalar arasında yer alır. Bunun yanında servisimiz, xiaomi mi 9 ekran değişimi hizmetlerinde sizlere son teknoloji ekipmanlar ile yardımcı olu. Bu sayede ekran değişimleri sırasında telefonlarınız hiçbir şekilde hasar görmez. Telefon tamir ve onarımında kaliteli bir işçilik ile çalışmalarını sürdüren firmamız, ekran değişimlerinde de aynı hassasiyeti göstermekte ve siz müşterilerine her zaman için hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Mi 9 Lite Ekran Değişimi Servisi

Xiaomi Mi 9 Lite ekran değişimi servisi konusunda siz de hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli bir hizmet arıyorsanız, hemen telefon servisimize gelebilir ve ekran değişimlerinizi bizimle yapabilirsiniz. Servisimiz, xiaomi mi 9 ekran fiyatı olarak siz müşterileri için oldukça uygun fiyat aralıkları sunar. Bütçe dostu yaklaşımları ile sizlere fiyatlar konusunda yardımcı olan firmamız. Aynı zamanda değişim sırasında telefonlarınızı sıfırlanmaz ve bunun yanında telefon içinde bulunan bilgilerin silinmesine izin vermez. Bilgi güvenliğinin ön planda yer aldığı servisimiz ile siz de gönül rahatlığı ile ekran değişimi yapabilir ve ekranlarınızda meydana gelen problemler için kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Telefon servisimiz Xiaomi telefonlarda komple ekran değişimi yapar. Yani telefonlarda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm aksamlar eksiksiz bir şekilde değiştirilir. Firmamızın bu şekilde hizmet vermesinin ana nedeni daha sonradan ekranlarda sarı leke ya da beyaz nokta şeklinde ekran problemlerinin meydana gelmemesi içindir. Çünkü sadece ön cam değişimi ya da iç ekran değişimi sonrasında ekranlarda bu tür problemler meydana gelebilmekte ve hatta ekranda yaygınlaşarak istenmedik görüntüler ortaya çıkarabilmektedir. Ekran değişiminde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamızda ise değişim sırasında sunulan hizmetler aşağıdaki gibidir;

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Tamiri Nasıl Olur?

  • Xiaomi Mi 9 Lite akıllı telefonlarda ekran değişimi ortalama 30 – 45 dakika arasında sürer.
  • Ekran değişimlerinde servisimiz konusunda uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet verir.
  • Ayrıca ekran değişimi için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Telefonlar hem değişim öncesinde hem de değişim yapılırken asla sıfırlanmaz ve içerisinde bulunan bilgiler zarar görmez.
  • Ekran değişimi yapıldıktan hemen sonra yeni ekranın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak adına gerekli kontroller yapılır ve bunun ardından telefon teslim edilir.
  • Servisimiz ekran değişiminde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır.
  • Aynı zamanda ekran değişimi sırasında uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Diğer yandan kargo gönderim hizmeti ile de telefon servisimizde ekran değişimi hizmetleri almak mümkün olur. İlk olarak kargo ile telefonlar bize gelir ve telefonun servisimize ulaştığı gün ekran değişimi yapılır. Bunun ardından yine aynı gün telefonlar kargo ile müşteriye geri gönderilir.

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Değişimi Nedenleri Nelerdir?

Xiaomi akıllı telefonlarda ekran değişimi yapılmasının başlıca nedenleri arasında darbe alınması ya da telefonun sert bir zemine düşerek ekranın zarar görmesi yer alır. Bunların yanı sıra dokunmatik panelde oluşan mekanik arızalar, telefonun suya düşmesi ya da ekranın sıvı ile teması da aynı şekilde ekranda çeşitli sorunların yaşanmasına neden olur. Yaşanan bu tür problemler sonrasında ekranları sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için ekran değişimi yapılması ise zorunlu hale gelir.

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Telefon tamir ve onarımı konusunda sektör lideri firmalardan biri olarak sizlere ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de uzman ve tecrübeli bir kadronun yanı sıra son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetlerimizden yararlanabilir ve telefonlarınızda bulunan bilgiler zarar görmeden ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ile kaliteli bir hizmet almak için yapmamız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetleri daha yakından görmektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments