Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olur. Düşme ya da darbe almaya bağlı olarak telefon ekranlarında oluşan tüm sorunlar için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca ekran dokunmatiğinin bozulması ya da ekranda meydana gelen hassasiyet gibi problemlerde de servisimizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Nasıl yapılır?

Xiaomi mi 9 telefonların ekran değişimleri her şeyden önce steril bir ortamda gerçekleştirilir. Bunun yanında teknik servis odamız tamamen statik elektrikten arındırılmış şekilde ekran değişimleri yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında aynı gün teslimat hizmetimiz olduğunu söylemek isteriz. Bunların yanı sıra orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişim sonrasında ekran çözünürlüğü ya da dokunmatik hızı ve hassasiyetinde hiçbir şekilde değişiklik yaşanmaz.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Ekran değişimi yaptırmadan önce her kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar daha sonradan telefon ekranında aynı sorunların yaşanmaması adına büyük bir önem arz eder. Firmamız siz müşterileri için bu konuda titiz bir çalışma örneği gösterir ve sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşır. Ekran değişimleri yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Ekran değişimi hizmetlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılmalıdır.
  • Bunun yanında telefonlarda ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılması en doğrusudur.
  • Ekran değişimi yapan firmanın en az 6 ay parça ve işçilik garantisi vermesi önemlidir.
  • Ayrıca değişim sonrasında takılan yeni ekranın müşteri tarafından incelenebilmesi de aynı şekilde önemlidir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi yapıldıktan sonra bilgilerin silinmemesi ya da kaybolmaması gerekir.

Eğer siz de ekran değişimleri için hem uygun fiyatlar hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize gelin ve sizlere uzman ve deneyimli ekibimiz ile en kısa süre içerisinde profesyonel çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments