Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Kadıköy l Kadıköy Cep Dünyası

Xiaomi mi 8 ekran değişimi için telefonlarınızın kaliteli ve profesyonel işçilik sunan bir firma arıyorsanız, artık doğru adrestesiniz demektir. Telefon servisimiz, siz müşterileri için her zaman konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişim hizmetleri sonrasında telefonlarınız tamamen eski haline geri döner. Tabi aynı zamanda ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve hızında da performans olarak herhangi değişiklik yaşanmaz. Firmamız ekran değişimi sırasında siz değerli müşterilerine;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir.
  • Değiştirilen parçalar için 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimi yapılırken tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi mi 8 ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve zarar görmez. Bunun nedeni çalışanlarımızın sadece telefondaki görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirmesi ve telefon belliği ile ilgili herhangi bir işlem yapmamasıdır. Bu şekilde telefonlarınızda yer alan bilgilerin zarar görmesi neredeyse imkansızdır. Bilgi güvenliği konusunda her an için bize güvenebilir ve istenen sonuçlara bizimle ulaşabilirsiniz.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon servisimizde ekran değişimleri iöin öncelikle steril ve statik elektrikten arındırılmış olan özel teknik servis odalarında işlem yapılır. Ayrıca bu odalarda yapılan tüm işlemler kamera ile kayıt altına alınır. Siz de xiaomi mi 8 dokunmatik ekran bozulmaları, ekran kırıkları, çatlakları ya da çizikleri için teknik servisimize gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde uzman bir ekip ile eşliğinde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de telefon ekranlarınızı kendiniz kontrol edebilir ve bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetlerimiz ile yaşadığınız tüm sorunlarda tekrar firmamıza gelebilirsiniz.

Ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden bir an önce yararlanma şansını elde edin.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments