Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / / 0 Yorum

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi

Xiaomi mi 8 ekran değişimi için siz de 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve firmamız ile oldukça kısa süre içerisinde ekran problemlerinize elveda diyebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri uzman bir ekip tarafından yapılır ve bunun yanında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir değişiklik meydana gelmez ve eskiden olduğu gibi ekranlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde sizler için;

  • Orijinale en yakından ekranlar ile hizmeti verir.
  • Cep telefonunuzda değiştirilen tüm parçalar için parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Bunların yanı sıra değişimler tamamen sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri almadan önce bazı püf noktaları bilmeniz ve bunları ihmal etmemenizde yarar vardır. Çünkü ekran tamiri ya da değişimi sırasında iyi bir hizmet almanız ilerleyen zamanlarda yaşanacak sorunların önüne geçer ve bu yüzden değişim öncesi nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz önemlidir. Şimdi, ekran değişimi öncesi dikkat edilmesi gerekenlere daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi yaptıracağınız firmamın orijinale en yakın ekranlar kullandığından emin olmanız gerekir.
  • Ayrıca cep telefonlarınızda mi 8 ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimi yapılmalıdır.
  • Teknik servisin ekran değişimi için en az 6 ay kadar garantili hizmet vermesi önemli bir konumda yer alır.
  • Değişim sonrasında yeni ekranı inceleme imkanınız olması gerekir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında bilgilerinizin zarar görmemesi de yine dikkat edilmesi gerekenler arasında karşımıza çıkar.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde servisimizde genel olarak hızlı ve pratik bir hizmet süreci sunulur. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve test aşaması birlikte hesaplandığında bir ekran değişimi yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Bunun yanında servisimiz bazen yoğun olabilmekte ve bu yüzden ekran değişimi sürelerinde değişiklik meydana gelebilmektedir. Yoğunluk olması halinde dahi telefon ekranlarınız gerekli testler ve kontrollerden geçirilmeden teslim edilmez.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments