pazar günü açık servis

Samsun iPhone Ekran Değişimi Servisi – Samsung Kırık Ekran Değişimi

Samsun iphone Ekran Değişimi ile firma olarak talibiz Samsun Türkiye’nin en büyük şehirlerinden ve aynı zamanda akıllı telefon kullanım oranı oldukça yüksek olan Karadeniz Bölgesi şehirlerimizden biridir. Samsun Ekran Değişimi için iPhone, Samsung başta olmak üzere diğer tüm marka ve model cihazlarınızın ekran değişimi hizmetini sağlamaktayız. Samsunlu müşterilerimize İstanbul’dan kargo ile ekran değişimi işlemi sağlayarak, cihazlarının problemlerine dönük çözüm üretmekteyiz.

Samsun’dan Telefonunuzu Nasıl Göndereceksiniz?

Samsunlu müşterilerimizin kırık ekran değişimi başta olmak üzere tüm tamir ve değişim işlemleri için İstanbul’da olmamıza rağmen Kadıköy Cep Dünyası olarak çözüm üretmekten kaçmıyoruz. Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanabilmeleri ve Google Haritalar’da müşteri memnuniyeti en yüksek olan teknik servisin hizmetlerinden yararlanabilmelerini sağlıyoruz.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan servisimizden Samsun’daki akıllı cihazlarınızın problemlerini kargo ile aşıyoruz. Cihazlarınızı servisimizi arayarak kargo ile göndermek istediğinizi, isim ve soy isim gibi gerekli bilgilerinizi ilettikten sonra cihazınızın kargo sürecini takip ederek sizlere bilgi sağlıyoruz.
Samsun Ekran Değişimi‘nde cihaz tarafımıza ulaştıktan sonra süreç şu şekilde ilerlemektedir:

  • Cihazın servisimize ulaştığını sizlere bildiriyoruz.
  • Cihazınızın problemine dönük ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.
  • Arıza bilgisini ve tamir ücretini tarafınıza bildiriyoruz.
  • Onaylamanız durumunda tamir işlemine başlıyoruz, herhangi bir sebepten dolayı vazgeçmeniz durumunda cihazınızı aldığımız gibi tekrar size gönderiyor ve kargo takip numarasını size iletiyoruz.
  • Cihazınızın tamir işlemi sırasında tercihiniz doğrultusunda sizlere canlı bağlantı ile izletiyoruz.
  • Tamir işlemlerinizin ardından aynı gün içinde cihazınızı tekrar size kargoluyor ve kargo takip numarasını tarafınıza iletiyoruz.

Samsun’dan Ekran Değişimi için Hangi Adrese Kargo Göndereceğim?

Samsun iphone Ekran Değişimi (Her markaya ait diğer teknik sorunlar) için Kadıköy’de bulunan teknik servisimizin adresini bizleri arayarak ya da sitemizin üst kısmındaki menü bölümünden iletişim sayfamızı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Teknik servisimizin anlaşmalı olduğu kargo şirketi, Kadıköy Cep Dünyası’nın devam eden ürün ve hizmet kampanyaları ya da ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için Müşteri Temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da tamir işlemi yaptırmak istediğiniz cihazının marka ve modelini sitemizin arama çubuğunda aratabilirsiniz. Böylelikle kullandığınız modele ilişkin detaylı ürün ve hizmet açıklamasına ulaşabilirsiniz.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Kullandığınız cihazın marka ve modeliyle ilgili internette kısa bir araştırma yaptığınız zaman, bir çok firmanın ön cam değişimi de yaptığını göreceksiniz. Kadıköy Cep Dünyası olarak, servisimizde yaptığımız ekran değişimi işlemlerinin tamamı komple ekran değişimini kapsamaktadır. Servisimizde ön cam değişimi yapılmamakta ve bir teknik servis olarak müşterilerimize de başka hiçbir yerde ön cam değişimi yapmalarını önermiyoruz.

Çünkü, ön cam değişimi yapıldığı sırada cihazlarınız yüksek derecede ısıya maruz bırakıldığı için değişimin ardından cihazlarınızda zamanla başka problemler baş gösterebilir. Geri dönüşü olmayan sorunlara yol açmamak için, cihazınızın ve sizin keseniz için ön cam değişimi yapmıyor ve önermiyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments