Samsun Ekran Değişimi

Samsun ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlar için hızlı çözümler bulabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişimlerde parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsun ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa süre içerisinde değişim yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları sizler de Samsun garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Samsun

iPhone telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkar. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Samsun garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler yapılırken alanında uzman bir ekip görev alır ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Ekran Değişimi Samsun

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında yapar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Samsun ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Samsung ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması halinde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Samsun

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen telefon servisimize uğrayın ve alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olalım. Telefon servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimi esnasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Samsun

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile değişim yapan firmamız, daima son teknoloji ekipmanlar ile çalışmalar yapar. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir. Ekran değişimleri sırasında ise tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Oldukça uygun fiyatlar ile yapılan değişimler sırasında kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmez. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun gözükmediği taktirde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments