Yazan:admin / BlogBlog / 2 Yorum

Kadıköy iphone ekran değişimi I Kadıköy cep dünyası I Ekran Değişimi

Kadıköy iphone ekran değişimi merkezi olarak Her biri birbirinden değerli olan İPhone telefonlar, teknolojinin geldiği en son seviyenin, insan kullanımına sunulmuş şeklidir. Bu sebeple kullanımda aşırı titizlik ve dikkat gereklidir. Herhangi bir sebeple çizilen, zarar gören veya kırık İPhone ekran değişimi gerektiğinde, en kısa sürede profesyonel bir servisten destek alınmalıdır.

Kadıköy İPhone Ekran Değişim Servisi

Zarar görmüş bir ekran cihazın fonksiyonlarına zarar verebileceği gibi, olağanüstü bir zarafete sahip olan cihazların görünümünü de olumsuz etkileyecektir. Firmamız tarafından yapılan ekran değişimi cep telefonunuzun yeniden sıfır görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Cep Telefonu Ekranınızı 20 Dakikada Değiştiriyoruz

Kadıköy iphone ekran değişim servisi olarak, her ne sebeple zarar görmüş olursa olsun, tüm İPhone model cep telefon ekranlarını bir kahve içimi süresinde değiştiriyoruz. Uzman Apple teknisyenlerimizin maharetli ellerinde ilk günkü görünümüne kavuşan telefonlarınız, sorunsuz bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Servisimizde her gün onlarca İPhone ekran değişim işlemi yapılmakta, her bir cihaz teknisyenlerimiz tarafından büyük bir itina ile kontrol edilerek kusursuz hizmet sunumu sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin değerli zamanlarından tasarruf sağlamak adına yaklaşık 20 dakikada gerçekleştirdiğimiz İPhone ekran değişim servis hizmetleri müşterilerimizin gözü önünde büyük bir itina ile yapılmaktadır.

samsung ekran değişimi büyükçekmece
iPhone ekran değişimi büyükçekmece

iPhone ekran değişimi işleminde hangi kalite’de ekran kulannıyorsunuz?

Ekran değişim işlemleri sonrasında tüm fonksiyonlar müşteri nezaretinde test edilerek cihazın teslimatı yapılmaktadır. Ekran değişimlerinde kullandığımız yeni ekranlar, en kaliteli malzemelerden üretilmiş AA Plus kalitededir.

Diğer tüm servis hizmetlerinde olduğu gibi İPhone ekran değişimi için kullandığımız yedek parçalar da, firmamızın 6 aylık garantisi altındadır. Ayrıca firmamızda ekran değişimi yapılan tüm İPhone modelleri için, 1 adet ekran koruyucu hediye edilmektedir.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

Ücretsiz Kargo Uygulamasıyla Hizmette Sınırları Zorluyoruz

Ekran değişim servisi Kadıköy olarak çağdaş yöntemlerle müşterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Zaman sorunu yüzünden servisimize gelemeyen müşterilerimizin İPhone ekran değişim ihtiyaçlarına ücretsiz kargo yöntemiyle çözüm getiriyoruz.

Müşterilerimiz tarafından firmamıza kargo ile gönderilen telefonların ekranları değiştirilerek aynı gün kargoyla adreslerine teslim edilmektedir. Böylece cep telefonu ekran değişimi sorun olmaktan çıkarak, müşterilerimizin beklentileri yerine getirilmektedir.

Kargo yöntemiyle firmamıza sabah saatlerinde telefon ekran değişimi talebiyle gönderilen telefonlarınız, aynı gün sıfır görünümde kullanımınıza sunulmaktadır. Siz de ekran değişim ihtiyaçlarınızda herhangi bir kargo servisiyle firmamıza telefonunuzu gönderebilirsiniz.

Böylece hem zamandan tasarruf etmenin mutluluğunu, hem de çağdaş yöntemlerle kusursuz hizmet almanın mutluluğunu yaşamış olursunuz. İPhone ekran değişim servisi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada gören firmamız, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına sürekli farklı seçeneklerle kaliteli hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

Parolamız; Hızlı Servis, Kaliteli Malzeme, Uygun Fiyattır.

Kuruluşundan bu güne kadar yüksek kalitede hizmet vermeyi ilk edinen firmamız, kullanılan yedek parça kalitesi konusunda da rakip tanımaz bir yapıdadır. En kaliteli cep telefonu ekranı tedarikçileriyle çalışan firmamız, İPhone ekran değişim fiyatları bakımından da müşteri beklenti düzeyinin alt sınırlarındadır.

Teknolojinin geldiği son nokta olarak görülen İPhone cep telefonu modelleri, kalitesiz yedek malzeme kullanıldığında kalıcı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sebeple Kadıköy İPhone ekran değişim taleplerinizi, konusunda uzman servislerden karşılamanız önem arz etmektedir.

En uygun iphone ekran değişimi fiyatı güvencesi

Cep telefonu ekran değişimi fiyatları sürekli değişkenlik gösteren dolar kuruyla bağlantılı olarak belirlenmektedir. Firmamız tarafından sürekli en alt limitlerde tutulan ekran değişim fiyatı web sitemizden güncel olarak takip edilebilmektedir.

İPhone ekran değişim servisi Kadıköy olarak en temel prensiplerimiz, kaliteli hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunabilme çabasıdır. Bu anlayışla verdiğimiz hizmetler neticesinde müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemektedir.

Servisimizi ziyaret ederek, İPhone ekran değişimi dâhil olmak üzere tüm modellerdeki cep telefonu ekran değişimlerinizin uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmasını sağlayabilir, uygun fiyat kaliteli hizmet avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

EĞER İSTERSENİZ İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ VİDEOMUZU İZLEYİP KANALIMIZA ABONE OLABLİRİSİNİZ.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer albatmaz
Ömer albatmaz
5 yıl önce

Kadıköy’e iPhone 7 plus ekran değişimi yapmak için geldim daha önce internet bulmuştum burayı ama uğramadan önce bir kaç yere baktım 1 hiç kimse yanımda ekranının değiştirmek istememe rağmen kabul etmedi 2 taktıkları ekranı sorduğumda hemen hemen hepsi orijinal dedi ama bu firma orijinal demedi ve yapılan bütün işlemleri göz önünde yapıp telefonumu bana teslim etiler

Kenan aslısoy
Kenan aslısoy
5 yıl önce

Yeni aldıgım telefonun koşarken cebimde fırlayarak yere düşmesi sonucu paramparca olan ve ekranı kırılan iphone telefonumun ekran değişimi için burayı tercih ettim işlemleri gözümün önünde yaparak guvenımı sağalayıp kafamda soru işareti kalmasına izin vermeyip başarılı ve gayet uygun fiyata iphone 8 ekran değişimi yaptılar.