Kadıköy Garantili iPhone Ekran Değişimi Mağazası

Kadıköy Cep Dünyası mağazasında Garantili iphone ekran değişimi yaptığını söyleyen Apple kullanıcısı:

Apple la yüksek maliyet onarımı vermeyerek mevcut olan birçok garantisini geçersiz kaldığını söylüyor.

Fiyat politikasını beğenmeyen müşterilerin  yapılan ekran değişimi ve tamirini herhangi bir cihazda onarım için yetkisiz kullanımını desteklememektedir.

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi -iPhone Kadıköy Çözüm Merkezi

Bir Şirket yetkilisinin bir e-postada yazdığı “Apple onaylı onarımlar, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.”

“Apple tarafından onaylanan onarımlar yalnızca Apple tarafından desteklenmektedir.”

Bununla birlikte, anlaşmalı olduğu mağazalarda  kendi garantilerini sunmaktadır.

Kadıköy Cep Dünyası Güvenilirmi

Kadıköy Cep Dünyası kurucusu ve  CEO’su Kadıköy’deki özel iphone ekran değişimi servisi sahibi Siraç Demir: Şirket parçalarını ve hizmetlerini sınırlı  6 ay garanti veriyoruz.

20 yaşında (ilk cep telefonu teknik servisini kadıköy’ de hizmete sunan) bu sebeple en iyi ekran değişimi tedarikçisini bulmak için çok çaba sarf ettiğini söyledi.

Ekran Değişimi Mobil Servis Aracı

Kadıköy cep dünyası ekran değişimi ve tamiri ile bir sorun olduğunda bir telefon kadar yakınız. Yoğun iş temposundan dolayı işlerini aksatmak istemeyenler için mobil servis aracı ile ekran değişimi yanınıza gelip işlemleri yapıyoruz.

Böylelikle işleriniz aksamaz ve zor durumdan kurtarıyoruz. Çünkü Kadıköy cep dünyası çalışanları en iyi hizmeti vermek için yoğun caba sarf ediyoruz. işte tamda bunun için garantili iphone ekran değişimi bizi seçmelisiniz.

Garantili iPhone ekran değişimi

“Rakiplerimizin parçalar için ödediğinden  daha fazla para ödediğini en iyi ekranı tedarik edip az kar ile çok müşteriye (sürümden kazanma) ulaşma felsefesiyle buna değecek bir iş olduğunu” dile getiriyor.

“Telefonunuzu Başka Akıllı telefon ekran değişimi merkezi‘nde çok daha ucuza takacağını düşünen müşterilerimizin en iyi parçaları ve kalitesine nasıl dikkat ettiğimizi görünce bu fikirlerinde vazgeçtiğini aldığımız yorumlardan görebilirsiniz.”

Çünkü Kadıköy Cep Dünyası gündelik işlerinizi aksatmadan en kısa sürede telefonla ilgili sorunlarınızı göz önünde yapıp teslim etmeyi vaad ediyor. Yaptığımız işlemlerle beraber Garantili ekran değişimi herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Sizi Kadıköy cep dünyasına bekliyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments