esenler ekran değişimi servisi hizmetleri

Ankara iPhone Ekran Tamiri ve Samsung Ekran Değişimi Servisi

Türkiye’nin başkenti olan, aynı zamanda milyonlarca insanın yaşıyor olmasıyla Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biridir Ankara. Akıllı telefon kullanıcı sayısı da Türkiye’nin bir çok iline kıyasla çok fazla olduğu geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırmayla kamuoyuna yansımıştı. Kadıköy Cep Dünyası olarak servisimizin İstanbul’da bulunmaktadır. Buna rağmen Ankara Ekran Değişimi için bizleri tercih etmek isteyen çok sayıda müşterimizin isteği doğrultusunda artık Ankara’daki müşterilerimize de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

İstanbul dışından bizlere ulaşan müşterilerimiz için Türkiye’nin dört bir yanındaki iPhone ya da Samsung cihazların tamir işlemlerini kargo yolu ile gerçekleştirmekteyiz. Ankara için olduğu gibi, Türkiye’nin her bir ili için özel bir Müşteri Temsilcisi atayarak Ankaralı müşterilerimizin daha hızlı hizmet sağlayabilmelerini sağlamaktayız.

Ankara iPhone Ekran Değişimi’nde Canlı Bağlantı

Teknik servisimizi Türkiye’nin birçok yerindeki teknik servislerden ayıran noktalarından biri de tüm tamir ve değişim işlemlerini şüphesiz müşterilerimizin gözü önünde gerçekleştiriyor olmamızdır. Müşterilerimiz servisimize geldiği ve ekran değişimi işlemleri için bizleri tercih ettiği durumda bizim cihaz üzerinde yaptığımız tüm işlemlerin canlı tanığı oluyorlar. Camekan üzerine kurulu masamızı şeffaf olması için tasarladık.

Ankara’dan iPhone Ankara Ekran Değişimi ‘ni kargo ile gerçekleştirecek müşterilerimizin de yüzyüze gelme şansı olmuyor. Aynı imkanlardan yararlanabilmeleri için cihaz kargo ile elimize ulaştığı zaman müşterimize, yaptığımız tüm işlemleri izleme fırsatı sunuyoruz. Tercihi doğrultusunda teknik servisimize kurduğumuz canlı bağlantı sistemiyle görüntülü olarak telefonundan işlemleri izleyebilecektir. İşlem bilgisini tarafına aktarabileceğini belirtiyoruz.İsterse de gerçekleştiriyoruz

Ankara Ekran Değişimi’de 6 Ay Garanti

Ankara’dan bizleri tercih eden ve kargo yoluyla bizlere ekran değişimi yaptıran müşterilerimize taktığımız ekranlara 6 ay servisimiz tarafından dokunmatik garantisi veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin cihazlarını da verdikleri ücretleri de güvence altına alıyoruz.
Garanti kapsam ve koşullarını öğrenmek için servisimizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Akıllı cihazlarınız için Ücretsiz Arıza Tespiti

Her marka ve model cihazlarınız için oluşan sorunlarda Kadıköy Cep Dünyası olarak cihazlarınıza bakarak ücretsiz arıza tespiti ve çözümü için fiyatlandırma bilgisi sunuyoruz. Tamir işlemlerine sizin onayınız doğrultusunda başlıyoruz, onay verip vermemek sizin tercihinizde olan bir durumdur.

Ankara’dan cihazlarını kargo ile gönderecek olan müşterilerimiz için de aynı şekilde ücretsiz arıza tespiti sağlamakta ve yine bu durumu kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Kargo elimize ulaştığı zaman bizler cihazınızı inceleyerek sizlere bilgi vermekteyiz. Eğer tamir yapmamızı istemezseniz de aynı şekilde tekrar kargolamaktayız. Ücretsiz arıza tespitinde kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Ankara’dan Kargo ile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

  • Servisimizi arayarak kargo ile ekran değişimi yaptıracağınızı beyan edip, gerekli bilgilerinizi tarafımıza ileteceksiniz.
  • Cihaz elimize ulaştığı zaman sizlere bilgi sağlıyoruz.
  • Cihaz üzerinde ücretsiz arıza tespiti yaparak, sizlere fiyat ve arıza noktasında bilgilendirme sağlıyoruz.
  • Onayladığınız durumda Ankara ekran değişimi işlemlerine başlıyoruz.
  • Dilediğiniz takdirde teknik işlemleri canlı bağlantıyla izleyebilirsiniz.
  • Ankara Ekran Değişimi işleminizi tamamlayıp aynı gün içerisinde cihazınızı tekrar kargoya teslim ediyor, size de bunun bilgisini aktarıyoruz.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments