Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Ankara Ekran Değişimi

Ankara ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çatlak, çizik ya da dokunmatik panel arızası gibi sorunları kısa zaman içerisinde giderebilirsiniz. Firmamız siz müşterileri için ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. Bunun yanında değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra firmamızda bir ekran değişimi genel olarak aşağıdaki gibi yapılır;

  • Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişim işlemleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Ankara ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda kargo yolu ile ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından ödendiği kargo ile ekran değişimlerinde uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik Ankara garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde her an kendinizi güvence altında hissedebilir ve ekran değişimi konusunda her zaman teknik servisimize güvenebilirsiniz. Firmamızdan garantili ekran değişimi hizmetleri aldıktan sonra benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar bize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ankara

iPhone telefonların ekranlarında meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumlarda hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır ve orijinale en yakın ekranların kullanılması ile ekranlarda dokunmatik hızı, dokunmatik seviyesi ve ekran parlaklığı bir an önce eski performansına geri döner.

Ayrıca firmamızda yapılan ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Bu nedenle sizler de firmamız ile Ankara garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında ise ekranlarınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alarak ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ankara

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan servisimiz sayesinde sizler de ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile sizlere yardımcı olan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Böylece telefonlar için ekran değişimlerinde uygun bir ortam oluşturulmuş olur.

Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Ayrıca servisimizde değişimler garantili ekran değişimi Ankara hizmetleri kapsamında 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ankara

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve profesyonel bir işçilik ortaya koyan firmamız, Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar için hızlı çözümler sunar. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ise ekran üzerinde gerekli kontroller yapılır ve bunun ardından telefonlar teslim edilir.

Xiaomi telefonların ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olan firmamız, ayrıca bu değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde telefonlardaki ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti de tamamen eski performansına geri döner.

Huawei Ekran Değişimi Ankara

Teknik servisimiz aynı zamanda Huawei telefonların ekran değişimlerinde de sizlere profesyonel çözümler sunar. Oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılan ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında Huawei telefonlarda ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.

Diğer yandan servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Yani telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla zarar görmez. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimi konusunda dilediğiniz her an servisimizi tercih edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments