Currency:

iPhone 6s Ekran Değişimi ve Tamiri Kadıköy

 İPHONE 6s EKRAN DEĞİŞİMİİPhone 6s Kulaklık Değişimi

Telefon kalitesini ve verimliliğini en üst seviyede tutmaya başladığınız andan itibaren, seçtiğiniz ve tercih ettiğiniz malzemeler gerçekten burada üzeri olacaktır. Özellikleri kulaklık üzerinde dikkatlice durmak lazım. Sesi verimli bir şekilde almanız için, bozuk kulaklığı değiştirmek ve yeni bir aksesuar sahip olmak gerçekten sizin için çözüm olabilir.

İPhone 6s Mikrofon Değişimi

Telefon için hayati değer taşıyan unsurlardan biri de telefon mikrofonudur. Özellikle de mikrofona arızaları, telefon verimliliğini ve kabiliyetini neredeyse yarıya düşürür hatta daha az bir seviyeye getirir. Bu gibi durumlarda mikrofon değişimi ile birlikte çözüm bulmak gerçekten akıcı olarak görülmektedir. İPhone 6s Ekran değişimi konusunda kaliteli hizmeti destekleyen güvenilir servis, mikrofon değişimi konusunda da size gerekli fırsatı sağlamaya devam etmektedir.

iphone 6s ekran değişimi

 

 

İPhone 6s Batarya Değişimi

Telefonu açmak bataryayı çıkarmak herkesin yapabileceği bir iş. Özellikle batarya arızalarının ortaya çıktığı durumlarda, batarya değişimi kesin ve kalıcı bir çözüm olabilir. Yanlış şarj cihazlarının kullanılması ile birlikte oluşan sorunlar, değişime kadar gidebilmektedir. Batarya değişimi ile birlikte pek çok sorunu bertaraf etmek ve çözmek mümkün olmaktadır.

İPhone 6s Hoparlör Değişimi

Telefonun sesinin net bir şekilde anlaşılması için iyi bir hoparlöre sahip olması gerekir. Eğer hoparlör konusunda bir problem varsa, hoparlör değişimi sorunu çözmek için iyi bir fırsat oluşturacaktır. Firma bünyesindeki orijinal parçalar ile birlikte bu değişim gerçekten çok olumlu bir sonuç vermektedir.

İPhone 6s Şarj Soketi Ve Şarj Filmi Değişimi

Kullanım ve yanlış değerlendirmeleri noktasında, gerçekten karşınıza çok farklı bir seçenek çıkabilir. Özellikle de şarj soketi ve şarj filmi değişimi konusunda, ekip ve takım kalitesinin önemini dikkatli bir şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. İPhone 6s Ekran değişimi gibi çok hassas bir konuda yardım aldığınızda özellikle şarj soketi değişimi noktasında yine sizi destekleyen bir çözüm burada karşınıza çıkabilir

İPhone 6s Ön Kamera Değişimi

Hem ön hem de arka kamera ile birlikte daha net görüntüler elde etmeniz mümkün. selfie çekmek için ve kendi görüntünüzü almak için özellikle ön kamera özelliklerinin yerli yerince olması önemlidir. Bazı bozukluk durumlarında parça değişimi gerekli olabilir. Ön kamera değişimi ile birlikte burada sorunları çözmek ve çözüm oluşturmak mümkün olmaktadır.

İPhone 6s Arka Kamera Değişimi

Sağlıklı bir telefon kullanımı konusunda size sunulan imkânlar ve kaliteli parça desteği, gerçekten burada büyük önem taşımaktadır. Uzun süreli ve sağlıklı kullanım konusunda arka kamera değişimi için yapılan girişim çok hızlıdır ve güvenilir bir şekilde sonuç vermektedir. Böylelikle istediğiniz zaman kaliteli bir görüntü yakalama konusunda her zaman önemli bir şansa sahip olabilirsiniz. Özellikle uzmanlar tarafından verilen İPhone 6s Ekran değişimi hizmeti ile birlikte, buradaki kabiliyet parça ve hizmet seçeneklerini teknik destek garantisi ile değerlendirebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40