Currency:

iPhone 6S Ekran Değişimi ve Tamiri Fiyatı Kadıköy Cep DünyasıiPhone 6S Ekran Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 139 TL-Kadıköy iPhone 6 Ekran Değişimi

| Beğen
139,00 ₺
iPhone 6 Ekran Değişimi işlemleri Göz Önünde maksimum 20 dakikada yapılıp teslim edilir. iPhone 6 Ekran Değişimi kalite olarak en iyi ekran olan AA plus ekran kullanılarak ekran değişimi yapılır.Kadıköy iphone ekran Değişimi işleminde birinci olan kadıköy cep dünyası bünyesinde bulundurduğu teknisyenlerle her zaman en uygun ekran değişimi fiyatı vererek diğer rakiplerimize fark atmış durumundayız.
Açıklama

zet-ekran-değişimi.jpgÖzet: Kadıköy iPhone 6 ekran değişimi işlemlemini 20 dakikada tamamlıyoruz. Göz önünde Ekran Değişimi ve yaptığımız çalışmalara işletmemiz tarafından kaşelen 6 ay garanti belgesi verilir.

 

 iPhone 6 Ekran Değişimi Ve Dokunmatik Ekran Fiyatı 139 TL

Orijinall en yakın bir ürün, sağlıklı malzeme, ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan gibi, komple bir sisteme anında değiştirmek sonucuna ulaşmaktadır. iphone 6 ekran Değişimi sonrasında bilgileriniz yine korunmaktadır. Bununla beraber verimli bir şekilde telefon kullanımına kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

 

iPhone 6 Ekran Değişimi Süreci Hakkında Bilmeniz gerekenler ?

 • .Tarafımıza ulaştırılmış ekranlar öncelikle genel olarak incelenir. Kamerası ve diğer donanımları test edilir.
 • .Telefon sahibine bilgi verilir ve ekran sökülmeye başlanır.
 • .Sökülen ekranın altında varsa cam partikülleri onlar temizlenir.
 • .Telefonun başka bir problemi olup olmadığı (batarya şişmesi vb.) test edildikten sonra ekran takılır.
 • İlk günkü halini alan telefon sahibine verilir. Ekran değişim süreci işte bu kadardır.

  İPhone 6 Ekran Değişimi Kadıköy servisi

  Ekran değişimi konusunda uzman olan hem de orijinal parça ile size destek sağlayan bir servis hizmetinizde, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ekran değişimi hizmeti gerçekleşmektedir. 4 farklı unsurdan oluşan komple ekran değişimi esnasında, gerçekten mükemmel bir hizmet ortaya konulmaktadır.

 • İPhone 6 Ekran değişimi için gerçekten son derece sağlıklı ekip ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Bilinçli teknisyenlerin çalışmaları ile birlikte burada sağlıklı sonuçlara ulaşmak elbette daha kolay ve avantajlı olmak durumundadır. İPhone 6 Ekran değişimi ile birlikte gerçekten en sağlıklı ve uygun sonuçları görmeniz mümkündür. Değişim sonrasında kırılmaz cam desteği ile birlikte size kolay kullanım avantajı sağlanmaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

Ekran değişim işlemeleri aşırı zaman almamaktadır. Standart teknik servislerde ertesi gün teslim edilir: fakat biz Kadıköy Cep Dünyası olarak yeterli bilgi, beceri ve personele sahip olduğumuzdan ekstrem bir durum olmadığı sürece 20 dakikada teslim ediyoruz.

 

İphone Ekranları Göz Önünde Mi Değiştiriyorsunuz?

Bu konuda şu ana kadar hiç taviz vermedik ve yaptığımız bütün işlemler göz önünde yapılmaktadır. Böylelikle telefon sahibi yapılan bütün işlemlere birebir şahit olmaktadır ve acaba bilgilerim kopyalandı mı? ya da orijinal parçalarım yan sanayi parçalarla değiştirildi mi kaygısı taşımazsınız.

 

 

iPhone 6 Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

İphone 6 ekran değişimi yerine ön cam değiştirmeyi tavsiye etmiyoruz ve biz de Kadıköy Cep Dünyası olarak ön cam değişimi yapmıyoruz.

Çünkü ekran sökümü için yüksel ısı kullanılmaktadır. Yüksel ısı kullanılarak değiştirilen ekranda kısa sürede piksellenme oluşmaya başlayacaktır ve ekran değişimi yapmak zorunlu olacaktır.

loga güncel

 

 

iPhone Ön cam değişimi  neden yapmıyoruz

Ön cam montajı sırası sırasında ise sıvı yapıştırıcı kullanılır ve tekrar sıvı yapıştırıcının kuruması için fırına atılıp yapıştırıcının kuruması beklenir ama ne olursa olsun sıvı yapıştırıcı kurutma esnasında telefonun içine akıp telefona daha sonra zarar verir.

Bu gibi durumlara karşılaşmak istemiyorsanız kesinlikle iphone cam değişimi tercih etmeyiniz . 

Servisimizde iphone ekran değişimi 17 yıldır teknik servis konusunda uzman teknisyenimiz eşliğinde  ekran paneli + dokunmatik paneli+ çerçeveli olarak değişimi yapılıp maksimum 20 dakika içinde müşterinin gözünün önünde takılıp teslim eldir.

kadıköy iphone 6 ekran değişimi

Kadıköy iPhone Garantili Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası'ndan yaptığınız iPhone 6 ekran değişimi 6 ay garanti veriyoruz. Ekran değişimi gerçekleştirdiğiniz zaman sizlere garanti kartı veriyoruz.Garanti kartının üzerinden garanti kapsam ve koşullarını okuyabilirsiniz. 

Kargo ile Gönderimleri Kabul Ediyor Muyuz?

Telefonlarınızı kargo ile bize yolladığınız takdirde kargonuz bize ulaştığı andan itibaren sökme ve montolama süresi boyunca telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına  alıp eğer isterseniz kaydı size gönderiyoruz.

 

Ekran Değişimi Yapılırken Bilgilerim Silinir Mi?

Telefonunuzda ki hiç bir resim video müzik gibi özel hiçbir dosyanız silinmeden iphone 6 ekran değişimi gerçekleşir. Kargonuz elimize geçtiği gün tamir edilip size aynı gün geri gönderilir.

 

İletişim Numaralarımız

0216 338 37 72 / 0552 356 72 72 / 0532  414 82 90

 

 

Görüntülü Adres Tarifi:

 
facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40