iphone ön cam değişimi

iPhone Cam Değişimi Yapılmasının Zararları?

Kadıköy Cep Dünyası olarak siz değerli müşterilerin mağazalarımıza geldiğinde sadece iphone cam değişimi yapılmasının zararlarını sıkılıkla belirttik. Burada da sadece ön cam değişimi yapılmasının zararlarını mağazalarımızda aktarmış olduğumuz şekliyle açıklamaya çalışacağız.

iPhone Cam Değişimi Yapılmasının Zararları?

 

iphone 6 cam değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyasından aldıysanız bunun komple ekran değişimi için yani iç ekran, dokunmatik panel ve ön camın değiştirilmesi için verildiğini unutmayınız.

Mağazalarımıza gelen birçok müşterimize iphone ekran değişimi yapılmasının zararlarını sıklıkla belirtmekteyiz. Buradan da iphone sadece cam değişimi yapmanın zararlarını sizlere aktarmak istedik.

Öncelikle neden sadece ön cam değişiminin verimli olmadığını aktaralım; teknisyenlerimiz cam değişimi sırasında cihazın ön camına yüksek ısı uygular bu yüksek ısı sonucunda ön cam, iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. Bundan dolayı sadece ön cam değişiminde aşağıdaki zararlar meydana gelir.

  • Cihazınızın dokunmatik hassasiyeti zayıflar,

  • Ekran görüntü kalitesi çok ciddi bir şekilde düşer,

  • Ekranda piksellenmeler meydana gelir,

  • Son olarak ekranda sarı lekelenmeler oluşur.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm bu zararlar ön cam değişimi yapılmasından çok kısa bir süre sonra meydana gelmektedir. Anlık olarak fark edilmeyen bu sorunlar müşteri memnuniyetinden çok müşterinin cebindeki paraya odaklanan teknik servislerin işine yaramaktadır.

iphone ön cam değişimi

iphone Cam Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası’ndan Alınır!

20 yıllık deneyim ve tecrübesi ile Kadıköy’de çalışmalarına son sürat devam eden Kadıköy Cep Dünyası, gözünüzün önünde sadece 20 dakika içerisinde iphone komple ekran değişimlerini yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetine fazlası ile önem verdiğinden dolayı asla ön cam değişimi yapmamaktadır. Komple ekran değişimi şeklinde yapılan işlemler sonucunda cihazınızı ilk günkü hissiyat ile kullanabileceksiniz.

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan iphone ekran değişimi işlemleri sonrasında tekrar aynı sıkıntıları yaşamamanız amacı ile 30 TL değerindeki iphone ekran koruyucu da hediye edilmektedir.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle iphone Ekran Değişimi

Ticari kaygıdan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olan Kadıköy Cep Dünyası, mağazaya gelemeyecek durumda olan müşterilerini de düşünerek ücretsiz kargo fırsatını sunmuştur.

Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün içerisinde tamir edilip kargoya verilir bu sayede zamandan da ciddi bir şekilde tasarruf edersiniz. Yine kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda yapılan tüm işlemlerin videoya kaydedilip istemeniz halinde sizlere gönderilebileceğini hatırlatalım.

iPhone ekran  değişimi fiyatları Kadıköy

iphone cam değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyasından aldıysanız bunun komple ekran değişimi için yapıldığını unutmayın. Tamamen şeffaflık ilkesi doğrultusunda çalışmalar yapan Kadıköy Cep Dünyasından iphone ekran değişimi fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz

 

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments