ekran değişimi ümraniye

Ümraniye Cep Telefonu Tamiri – Ümraniye Ekran Değişim

Ümraniye ekran değişimi hizmetlerinde üzerinde durulması gereken birçok nokta var. İnsanlar dokunmatik ekranlar da ekran değişiminde sadece üstteki monitörün çıktığını düşünüyorlar. Oysa ki ekran değişimi sırasında aşağıdaki devrelerinde hiçbir şekilde zarar görmemesi çok önemlidir. Yani bu büyük bir incelikle yapılması gereken bir işlemdir. Ekranın konulduktan sonra da aşağıdaki çiplerle alıcı ve verici sistemlerinin doğru ve düzenli bir şekilde çalıştırılması gereklidir. Dokunmatik ekranın veriminin düşmesinin bir sebebi de aslında değiştirilen parçadan kaynaklanır. Ekran değiştirilirken yan sanayi ürünlerinin kullanılması ya da içerisindeki parçaların zarar görmesi ekranın tam verimli çalışmamasına sebep olmaktadır.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Ümraniye Ekran Değişimi Fırsatları Sizlerle

Ümraniye ekran değişimi için firmamız müşteri hizmetlerimiz vesilesiyle sizlere hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerimize isterseniz internet sitemiz üzerinden isterseniz telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize konuşurken gerekli bilgileri vermeniz dahilinde adresinize direkt olarak servis yönlendirilmesinde İstanbul’un neresinde olursanız olun bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Gelen servisler sizlerin de ekranınızı gözünüzün önünde değiştirecektir. Böylece parçalarla ilgili aklınızda bir soru işareti kalmayacağı gibi gerekli kontrolleri sonrasında sağlayarak onaylamanız durumda ortaya çıkacaktır. Bu onayınız dahilinde 6 ay boyunca garantili bir hizmet almış olursunuz.

*iPhone Ekran Değişimi

*Samsung Ekran Değişimi

*LG Ekran Değişimi

*HTC  Ekran Değişimi

*Sony  Ekran Değişimi

*GM  Ekran Değişimi

*Asus  Ekran Değişimi

*Lenovo  Ekran Değişimi

*Huawei  Ekran Değişimi

*Turkcell  Ekran Değişimi

*Vodafone  Ekran Değişimi

*Casper  Ekran Değişimi

*Vestel  Ekran Değişimi

*Nokia  Ekran Değişimi

*Xiaomi  Ekran Değişimi

Ümraniye Ekran Değişimi Avantajları Nelerdir?

Ümraniye ekran değişimi avantajları denildiğinde öncelikli olarak karşımıza garantileri ve kaliteli bir şekilde hizmet sunumunuzun avantajı çıkmaktadır. Aşağıda listesini vermiş olduğu tüm telefon markaları ait modellerle ilgili gerekli ekran değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tabii ki burada hızlı bir şekilde hizmet vermemiz yerinde servis sunmamız 6 ay boyunca sunmuş olduğumuz garanti ve orijinalini en yakın parça ile değiştirilerek uygun fiyatlı bir hizmet sunduğunuz da size avantaj olarak geri dönmektedir. Ekranlarının kırılması, çatlaması veyahut da bir problemle karşı karşıya kalması durumunda sizler de sıkıntı yaşamadan geri dönüş almak için firmamızla ulaşabilirsiniz.

Müşteri yorumları okumak için tıklayınız

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tutku dolu
Tutku dolu
4 yıl önce

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bugüne kadar bir çok cep telefonu tamiri servisine gittim ekran değişimi Ümraniye den Kadıköy gelip ekran değişimi yapmama gerçekten degdi