Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogGenelHaberler - Blog / 1 Yorum

Telefonun Ahizesinden Ses Gelmiyor

Telefon ahizesinden ses gelmediği durumlar, akıllı telefonların son dönemlerdeki kronik sorunlarından biri ise telefonda karşı tarafın sesi gelmiyor. Sesli aramalarda iletişim kurmanın tam bir işkence olduğu durumlarda şeklinde şikayetler ile karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Konuşurken karşıdan ses gelmiyor

Yaşanan bu sorunun çeşitli nedenleri vardır ve bu nedenle çözüm yoluna gitmeden önce nedenlerin tam olarak bilinmesi ve bu doğrultuda çözümler aranması önemli bir husustur. Şimdi, telefon ahizesinden ses gelmemesinin nedenleri neler olabilir ve bunlar karşısında neler yapılabilir? daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Telefonun Ahizesinden Ses Gelmeme Nedenleri Nelerdir?

Telefonun ahizesinden ses gelmiyor, aslında son zamanların en çok bilinen ve karşılaşılan problemleri arasında yer alır. Özellikle sesli konuşmalarda karşı tarafın sesini alamayan kullanıcılar, sağlıklı bir iletişim kuramadığı için ciddi sıkıntılar yaşar. Bu nedenle telefon ahizesinde meydana gelen bu sorunun en kısa zaman içerisinde çözülmesi daha kaliteli ve sağlıklı bir görüşme açısından önemlidir.

videomuzu izleyip kanalımıza abone olabilirsiniz

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aslı Çakır Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Aslı Çakır
Ziyaretçi
Aslı Çakır

Merhaba öncelikle bu bilgiyi bizimle paylaştığıniz için tşk ederim kullandığim telefonun kulaklık sesinden ses çok az geliyordu Google yazınca YouTube deki videonuz ve bu yazınizi okudum dedikleri izi harfiyen uyguladıktan sonra telefonum ilk gün ki gibi oldu yardımlarınız için teşekkürler