Telefona Su Kaçtı Ne Yapmalıyım

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım diye merak eden kişilerin yapması gereken ilk işlem telefonlarının su ile temasını direkt olarak kesmektir. Suyun içerisine düşen telefonların hemen sudan çıkarılması ve kapatılması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra üzerinde kalan suların alınabileceği bir havlu ya da bez kullanılması gerekmektedir.

Telefonlarının kullanılamaz bir hale gelmesini istemeyen kişilerin bu işlemlerden sonra bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir. Firmamıza yakın olan kişiler, en kısa sürede telefonlarını bizlere teslim ederek yeni bir telefon almaktan kurtulabilirler. Bunun için zamanı olmayan kişilerin bizleri arayarak ekiplerimizi çağırması gerekmektedir. Yanınıza gelen ekipler gerekli tüm işlemleri yaparak telefonların bu sorundan kurtulmasını sağlayacaktır.

Telefona Su Kaçtığında Onarım Nasıl Gerçekleşmektedir?

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım sorusuna en iyi cevabı vererek bizlerle iletişime geçen müşterilerimizin onarım işlemleri çok kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Bu aşamada telefonlara kaçan suların telefonlara minimum seviyede zarar vermesini sağlamak için firmamız tarafından özel araçlar kullanılmaktadır. Firmamızda;

  • Kurutma işlemi için özel cihazlar,
  • Sökülen donanımların sudan tamamen ayrıştırılması ve neminin alınması için özel jeller,
  • Donanımların aksamına zarar vermeyecek olan özel bezler,
  • Telefonlardaki suyun tamamen ortadan kaldırılması için özel kurutma alanları kullanılmaktadır.

Tüm bu imkânları sağlayan firmamız, telefonlarını suya düşüren kişilerin sorunlarını çözmeyi başarabilmektedir. Böylece, telefon fiyatlarının çok yüksek olduğu bu dönemde yeni bir telefon almanıza gerek olmayacaktır.

Telefona Su Kaçma Probleminde İstanbul’un Her Noktasına Hizmet

Telefonlarına su kaçan kişilerin, bir sorun yaşamaması için telefonlarını en kısa sürede bizlere aktarması gerekmektedir. Özellikle gündüz saatlerinde çalışan ve çalışırken bu sorun başına gelen kişilerin bunu gerçekleştirmesi zor olabilmektedir. Bu sebeple de firmamız, müşterilerine son derece ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçildiğinde, ekiplerimiz en kısa sürede gelerek sizlerden telefonlarınızı teslim almaktadır. Telefonların onarımları hemen o anda da yapılabilirken su kaçma probleminde kısa süreli bir onarım yeterli olmayabilir. Bu sebeple de telefona su kaçma problemi olduğunda çalışanlarımız telefonlarınızı onarım merkezimize getirerek burada rahatlıkla onarmaktadır. Sonrasında ürünler sizlere geri teslim edilmektedir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments