Telefonum Yere Düştü Ekranda Çizgiler Oluştu

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu sorunu son dönemde sıklıkla görülmektedir. Telefonların boyutlarının artmış olması insanların ellerinde tutmakta sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Bu sebeple de birçok kişi istemeden telefonlarını düşürmektedir. Telefonlar düştüğünde ekranda görüntünün oluşmasını sağlayan birimlerde arızalar meydana gelebilmektedir. Bu durum da ekran üzerinde çizgilerin oluşmasına sebep olmaktadır.

Bu sorun ile karşılaşan kişilerin bizlere telefon numaralarımızdan ulaşması ve sorunu belirtmesi gerekmektedir. Sonrasında farklı seçenekler arasından seçimlerini yapan kişiler telefonlarını bizlere ileteceklerdir. Ekiplerimiz, hemen telefonlar üzerinde çalışmaya başlarken kısa süre içerisinde telefonlarınızı teslim edebilmektedir.

Telefon Yere Düştüğünde Ekranda Oluşan Çizgiler Nasıl Onarılır?

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu sorununu yaşayan ve bizlere telefonlarını emanet eden kişiler, İstanbul’da alabilecekleri en iyi hizmetlerden birisini alacaklardır. Uzun yıllardır hizmetlerine devam eden firmamız, bu sorun ile yüzlerce kez karşılaştığından sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözebilmektedir. Sorunlar kesinlikle çözüme kavuşturulurken farklı yollar bulunmaktadır.

  • Firmamıza bu sorun ile gelen telefonların ekranla bağlantısı olan birimleri incelenerek bu parçaların onarılması için çalışmalar başlatılmaktadır.
  • Eğer birkaç küçük parçada bu sorun varsa ve onarım mümkün değilse bu parçaların değişimi yapılmaktadır.
  • Telefonun yere düşmesi ile birlikte ekranın tüm aksamı zarar görmüşse firmamız tarafından orijinale çok yakın kalitede olan ürünler ile parça değişimleri yapılmaktadır.

Bu seçenekler hakkında müşterilerimize her zaman gerekli bilgiler verilmektedir. Müşterilerimizin onayı alındıktan sonra bu işlemler rahatlıkla gerçekleşebilmektedir.

Sizlerin Yanında 15 Dakikada Sorunu Çözüyoruz

Ekiplerimiz ile irtibata geçerseniz telefonlarınızı teslim aldıktan 15 dakika sonrasında onarım işlemlerini tamamlayabiliyoruz. Daha öncesinde ekranda çizgilerin oluşması sorunu ile karşılaşan ekiplerimiz, rahatlıkla bu sorunları çözebilmektedir. İşlemlerin hangi sırayla gerçekleşeceği bilindiğinden kolaylıkla bu işlemler tamamlanmaktadır.

Sizler de bu işlemler gerçekleşirken izleyebildiğiniz için herhangi bir güvenilirlik sorunu ortaya çıkmamaktadır. Firmamızın çalışanları, hasar görmüş olan parçaları sizlere gösterirken onay alması durumunda değişiklikleri gerçekleştirmektedir. Firmamıza ekranlarında çizgi oluşması için gelen kişiler, yarım saat olmadan çok kaliteli bir ekran görünümüne sahip olarak firmamızdan ayrılabilirler.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments