Telefon Ekranının Kırılmaması İçin Önlemler

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler alması gereken kişiler, bunları almadıklarında çok ciddi sorunlar yaşamaktadır. Genelde ekranlar için özel olarak üretilen koruyucu kılıfların alınması yeterli olmaktadır. Bu kılıflar çok uygun fiyatlara satılırken belirli zaman aralıklarında değiştirilmesi gerekmektedir.

Bu şekilde telefonlarını kullanmaya devam eden kişiler ekranlarının kırılma sorununu yaşamaktadır. Bunun yanı sıra telefonlarını her zaman uygun ortamlarda bekletmeleri gerekmektedir. Aksi halde telefonlarının ekranları genleşerek kırılmalar yaşanabilmektedir. Bazı durumlarda korucu ekranlar olmasına rağmen gelen darbelerin çok yüksek seviyede olması ekranların kırılmasına sebep olmaktadır.

Telefon Ekranı Kırıldığında Ne Yapılması Gerekmektedir?

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler alan ancak kırılmasını engelleyemeyen kişilerin sakin davranması oldukça önemlidir. Ekranların kırılması anında büyük bir üzüntü yaşanıyor olsa da geri döndürülebilir bir işlem değildir. Bu sebeple de kişilerin gerekli adımları atması gerekmektedir. Telefon ekranları kırıldığında kişilerin;

  • Ekranı kullanmayı bırakması,
  • Etrafa yayılan cam kırıklarını toplaması,
  • Farklı bir telefon ile bizlere ulaşması,
  • Telefonlarının ekranlarının değişimi için onaylarını vermesi gerekmektedir.

Bu işlem basamaklarını kısa süre içerisinde gerçekleştiren kişiler, yeni ekranlarına da kavuşmuş olacaklardır. Ekranları, her zaman telefonlarının orijinal netliğine sahip olmaktadır. Birçok kişi, ekranlarını uzun süredir kullandığından artık ömrünün sonuna geldiğini fark etmektedir. Bu ekranların kalitesinde düşüş olurken bunların yerine firmamız tarafından takılan yeni ekranlar daha iyi bir görüntü kalitesi sunacaktır.

15 Dakikada Kırılan Ekranların Değişim İşlemi

Ekranların kırılmasından dolayı firmamızı arayan kişiler için farklı seçenekler sunulmaktadır. İlk olarak telefonlarını bizlere getirerek ekranlarının değişimini talep edebilmektedirler. Bu talepleri sonrasında telefonları hemen onarım merkezimizde onarıma alınmaktadır. Burada ekranın sökülmesi ve yerine yenisinin takılması işlemi canlı olarak takip edilebilir.

Diğer bir seçenek olarak telefonlarını bize ulaştırma imkânı bulamayan kişiler, ekiplerimizi yanlarına çağırabilmektedir. Yanlarına gelen ekiplerimiz, telefonlarını teslim aldıktan sonra ekran değişimlerini o anda gerçekleştirebilirler. Bu işlemlerde yeni ekranların takılması 15 dakika sürecektir. Her gün birçok ekranda bu işlemi gerçekleştiren firmamız uzmanlaştığı bu alanda telefonlarınızın ekranlarını da başarılı bir şekilde değiştirebilmektedir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments