Telefon Ekranı Yaptırma Fiyatları

Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız  telefon ekran değişimi yaptırma fiyatları ile siz de her an ekran problemleri ile karşı karşıyasınız demektir. Zaman zaman akıllı telefon ekranlarında çıkan problemler ekran değişimini zorunlu kılar. Bu nedenle kullanıcılar telefonlarını daha sağlıklı bir şekilde kullanmak için ekran değişimi yaptırır. Tabi ekran değişiminin yapılması kadar bu değişimin fiyatı da önemlidir.

Ekran değişimi Yaptırma Fiyatları

Telefon ekran fiyatları genelde model ve markaya göre değişim gösterir. Örneğin en son çıkan iPhone marka bir telefon ile Huawei marka bir telefonun ekran değişimi fiyatı aynı değildir.

Telefon ekranı yaptırma fiyatları marka ve modelin yanı sıra farklı etkenlere bağlı olarak da değişebilir. Bu nedenle telefonlarda ekran değişimi için net bilgiler vermek çoğu zaman zordur. Ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi edinmek için öncelikle marka ve modelden yola çıkılması be bunun ardından da diğer etkenlerin değerlendirilmesi gerekir. Bu şekilde fiyat bilgisine ulaşmak ve ortalama bir fiyat belirlemek mümkün olmaktadır.

ekran değişimi yaptırma fiyatları

Telefon Ekranı Değiştirme Fiyatı Nedir?

Ekran değişimlerinde en çok dikkat çekilen konu fiyatlardır. Bu nedenle kullanıcılar genelde ekran değişimi yapmadan önce telefon ekran değişimi fiyatı konusunda bilgi edinmek ister. Yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz gibi telefon ekranlarının fiyatları hakkında net bilgiler edinmek bazı kriterlere bağlı olarak gerçekleşir. Bu kriterler ya da etkenler genel itibari ile aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Ekran değişimi yapılacak telefonun modeli
  • Ekran değişiminde orijinal ya da orijinal olmayan ekran kullanılması
  • Ekran değişiminin ardından parça ve işçilik garantisi
  • Sadece dokunmatik değişimi ya da iç ekran değişimi yapılması
  • Ekran değişiminde telefonda değiştirilen parça
  • Firmanın sunduğu hizmet kalitesi
pendik iphone ekran değişimi
iphone 8 ekran değişimi fiyatı kadıköy

Telefon ekran değişimi yaptırma fiyatları

Siz de ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel çalışmaları ile öne çıkan firmamıza gelebilir ve telefon ekranlarınıza yaşadığınız sorunları bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Firmamız siz müşterileri için parça ve işçilik garantili ekran değişimi yapmakta ve bunun yanında her zaman konusunda uzman personeller ile çalışmaktadır. Ayrıca ekran değişimlerinde uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız sayesinde oldukça düşük maliyetlerde ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments