Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor problemi, akıllı telefon kullanıcılarını her zaman çok zorlamaktadır. Telefonları çalışmasına rağmen bir anda ekranlarının açılmamaya başlaması son derece sinir bozucu olabilmektedir. Bunu fark eden kişiler, hemen sorunun çözümünü araştırmak istiyorlar. Ancak akıllı telefonlarını da kullanamıyor oluşları onların elini kolunu bağlıyor.

Telefonlarına gelen aramaların ya da bildirimlerin sesini duyan ancak herhangi bir görüntü göremeyen kişiler bu sorunu algılamış oluyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan kişilerin bizlerle iletişime geçmesi alabilecekleri en doğru karar oluyor. Firmamızın çalışanları, en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Böylece daha büyük aksaklıklar ortaya çıkmadan sorun ortadan kaldırılmış oluyor.

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor Sorunu Neden Olmaktadır?

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor sorunu fark edildiği anda kullanıcılar hemen bunun sebeplerini aramaya başlamaktadır. İnsanların büyük bir kısmı bu aşamada kendi kullanım hatalarından kaynaklanıp kaynaklanmadığını merak etmektedir. Firmamızın bu güne kadar gerçekleştirdiği onarım işlemlerine göre bu sorunun birçok farklı sebebi olabilmektedir.

  • Ekrana elektriğin ulaşamaması,
  • Telefonun ekranının çipinde sorun olması,
  • Ekrana görüntüyü aktarmakla görevli olan Rom dosyasında yaşanan sorunlar,
  • Telefon ekranlarının ömrünün dolması,
  • Yeni gelen sürümü ekran kartının kaldıramaması,
  • Telefona su kaçması gibi durumlar kullanıcıların bu sorunu yaşamalarının en büyük sebebi olarak görülüyor.

15 Dakikada Ekrandaki Sorunu Çözüyoruz

Ekranlarına görüntü gelmeyen kişiler, olabilecek en kısa sürede bizlerle iletişime geçiyorlar. Bunun için farklı bir telefondan bizlere ulaşan kişiler, İstanbul’un hangi bölgesindelerse hemen bize adreslerini aktarıyorlar. Firmamız, müşterilerinin ayağına kadar giderek sorunlarından hemen kurtulmasını sağlamaktadır. Bizlere adreslerini veren kişilerin yanına gelen ekiplerimiz, yanında bulundurdukları özel malzemeler ile birlikte hemen telefonunuz üzerinde çalışmalara başlamaktadır.

Ekranların açılmama sorunun sebepleri incelenip sorunun neden kaynaklandığı belirlenmektedir. Bu sorun, hangi sebepten dolayı oluşursa oluşsun firmamız tarafından yerinde onarılabiliyor. Bu onarım işlemleri 15 dakika kadar sürerken sonrasında telefonlar sizlere teslim ediliyor. Telefonda ekranın gelmemesi problemini çok kısa bir süre içerisinde sizlerin yanına gelerek çözen ekiplerimiz, çok uygun fiyatlara bu ayrıcalıklı hizmeti veriyor.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments