Telefon Bataryası Neden Şişer

Telefon bataryası neden şişer yazarak arama motorlarında çözüm arayan kişiler, bu sorunu tek başına çözemeyeceklerini rahatlıkla görebilirler. Ancak bilmeden uyguladıkları bazı yanlış hareketleri düzeltirlerse bu sorun tekrar karşılarına çıkmayacaktır. Bu doğrultuda kullanıcıların;

  • Telefonlarını çok uzun süre şarj cihazına takılı şekilde bırakmamaya,
  • Telefonları ısındığında kullanıma devam etmemeye,
  • Kalitesiz şarj cihazlarını kullanmamaya,
  • Çok soğuk ya da çok sıcak noktalarda telefonlarını şarj etmemeye dikkat etmesi gerekmektedir.

Aksi halde telefonlara çok ciddi zararlar veren batarya şişmesi durumu söz konusu olmaktadır. Bu sebeplerin yanı sıra ani elektrik kesintilerinde de bu problem ortaya çıkabilir. Ancak bu sorun, kullanıcıların engelleyebilecekleri bir problem değildir. Yalnızca, telefonlarının şarj durumlarını kontrol eden kişiler, tamamı dolduğunda hemen çıkararak bu ihtimali düşürebilmektedir.

Telefon Bataryası Şişme Sorunu Nasıl Çözülür?

Telefon bataryası neden şişer sorusunu soran kişilerin telefonlarını kullanmaya devam etmemesi gerekmektedir. Aksi halde çok daha büyük sorunlara yol açabilirler. Hemen telefonlarını kapatan kişilerin iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşması gerekmektedir. Telefonlarda yaşanan batarya şişmesi durumu son derece önemlidir ve uzman kişiler tarafından görülmesi gereken durumlardan birisidir.

Firmamızda bu sorunu çok kısa bir sürede çözebilecek onlarca çalışan bulunmaktadır. Bizlere ulaştığınızda boşta olan kişiler hemen sizlerle ilgilenerek sorunun kökten çözülmesini sağlamaktadır. Eğer bu soruna sebep olabilecek olan etmenler daha fazla tekrarlanmazsa bataryalar şişmeyecektir.

15 Dakikada Batarya Şişme Sorununu Çözüyoruz

Bataryaları şişen kişiler, bizlerle iletişime geçtiklerinde ekiplerimiz onların oldukları bölgeye hemen gelebilmektedir. Bunun yanı sıra zamanı ve imkânı olan kişiler telefonlarını da bizlere ulaştırabilmektedir. Bu aşamada telefonlarını bizlere getiren kişiler, işyerimizden ayrılmadan telefonların nasıl onarıldığını izleyebilirler.

Şişmiş olan bataryaların telefondan ayrılmasının ardından yeni bataryalar telefonlara eklenecektir. Bunun hemen sonrasında telefonlar açılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Şişme durumu yeni başlamışa bataryalar da kurtarılabilmektedir. Buna karar veren çalışanlarımız kısa sürede işlemleri tamamlayarak telefonları size teslim etmektedir. Batarya şişmesi durumunda bizlere ulaşan kişiler, her zaman İstanbul’un en iyi onarım hizmetlerinden birisini almaya başlayacaktır. Bunun için ödeyecekleri ücretler de çok cüzi miktarlarda olacaktır.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments