ekran değişimi şile

Şile Telefoncu – Şile Ekran Değişimi

Şile ekran değişimi konusunda 6 ay boyunca gerek parça gerekse işçilik garantisiyle size hizmet veriyoruz. Yıllardır bu konuda müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz İlk günden beri vizyon belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma konusunda çok büyük bir dikkat gösteriyoruz.

Şile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi

Sadece Şile bölgesinde değil İstanbul’un her bölgesinde istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve yerinde servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kargo ile göndermeniz durumunda aynı gün içerisinde yani bize ulaştığı gün içerisinde gerekli işlem yapılarak tekrar kargoya teslim edilecektir. Bu konuda hiçbir şekilde sıkıntımız olmadan dostane yaklaşmanıza güvenebilirsiniz.

Şile Ekran Değişimi Her Zaman Garantilerle Sunuluyor

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Şile ekran değişimi konusunda firmamız hizmet verirken sizlere bu hizmet her zaman garanti kapsamında sunmaktadır. Elbette ekran değişimi konusunda özellikle bir hasar gördüğümde ekranın değiştirilmesi mecburi bir durum olmaktadır. Ancak orijinal bir ekranla değiştirildiğinde ise bir telefon masrafı daha karşımıza çıkabilmektedir. Firmamız ise bu süreçte birbirimizi olumsuz durumlarda karşılaşmaması ve yan sanayi ürünlerle de problemler yaşamaması açısından orijinaline en yakın ekranlarla değişiklik sağlamakta ve telefonunuzdan aldığınız verimi aynı şekilde devam etmesini sağlamaya gayret göstermektedir.

Şile Ekran Değişimi Hizmeti Nasıl Sunulur?

ekran değişimi hizmeti için firmamız öncelikli olarak sizden gelen geri dönüşleri dikkate alır. Aşağıda listesini vermiş olduğunuz tüm ekran değişimleri firmamız tarafından yapılabilmektedir.

*iPhone Ekran Değişimi

*Samsung Ekran Değişimi

*LG Ekran Değişimi

*HTC  Ekran Değişimi

*Sony  Ekran Değişimi

*GM  Ekran Değişimi

*Asus  Ekran Değişimi

*Lenovo  Ekran Değişimi

*Huawei  Ekran Değişimi

*Turkcell  Ekran Değişimi

*Vodafone  Ekran Değişimi

*Casper  Ekran Değişimi

*Vestel  Ekran Değişimi

*Nokia  Ekran Değişimi

*Xiaomi  Ekran Değişimi

Ancak bu ekran değişimleri için elbette ki tüm ekibimize özel eğitimler vererek bu hizmetlerinin sunulmasına sağlıyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi amacımız sizlerin memnuniyetinizi sağlamak. Bu memnuniyet sırasında özel kampanyalarla da sizlere yardımcı olmaya ve destek olmaya gayret gösteriyoruz. Kapsamlı bir şekilde çalışıyor ve İstanbul’un her bölgesinde istediğiniz her türlü ekran değişikliği konusunda sizlerin yanınızda oluyoruz. Bu anlamda siz de istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri yorumları okumak için tıklayınız

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eren
Eren
4 yıl önce

Şileden geldim, Iphone 7 ekranı değiştirdim ve cok memnunum.