Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

999,00 

Açıklama

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Samsung Dokunmatik Ekran Tamiri servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Göz Önünde Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi

Tüm şeffaflığı ile 20 yıla yakın bir süredir çalışmalarını sürdüren Kadıköy Cep Dünyası‘nda yapılan tüm çalışmalar şeffaflık ilkesi doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu şeffaflık ilkesi baz alınarak 20 dakika içerisinde göz önünde ekran değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Hiçbir gizli bölmeye geçilmeden tüm süreçlerin gözlerinizin önünde yapıldığı bu işlemler sırasında teknisyenler kesinlikle sizden özel şifrenizi talep etmez. Herhangi bir format işleminin de uygulanmadığı bu işlemler sonrasında fotoğraf, video ve belgelerde herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır…

Ekran Koruyucu Hediyeli Samsung Ekran Değişimi

Samsung profesyonelleri tarafından önerilen kırılmaz cam sizlere hediye edilerek olası ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz sağlanır. Ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile hediye edilen bu ekran koruyucular sayesinde gereksiz maliyetlerin altına girmeniz engellenir.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Ekran Değişimi

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmasını Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi işlemlerinde vermiş olduğu 6 ay yedek parça ve işçilik garantisine borçlu olan Kadıköy Cep Dünyası’nda bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz Samsung dokunmatik tamiri işlemleri sonrasında bilgileriniz de herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz herhangi bir format işlemi uygulamadıkları gibi gerekli gördükleri durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak olası veri kayıplarının önüne geçmektedirler.

İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirildiği Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Tamiri fiyatı ile ilgili size özel teklifler almak ve Samsung Dokunmatik Değişim işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da Müşteri Yorumlarımızı Okuyabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.