Satış

Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

599,00  499,00 

Açıklama

Açıklama

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Samsung Dokunmatik Ekran Tamiri servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Göz Önünde Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi

Tüm şeffaflığı ile 20 yıla yakın bir süredir çalışmalarını sürdüren Kadıköy Cep Dünyası‘nda yapılan tüm çalışmalar şeffaflık ilkesi doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu şeffaflık ilkesi baz alınarak 20 dakika içerisinde göz önünde ekran değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Hiçbir gizli bölmeye geçilmeden tüm süreçlerin gözlerinizin önünde yapıldığı bu işlemler sırasında teknisyenler kesinlikle sizden özel şifrenizi talep etmez. Herhangi bir format işleminin de uygulanmadığı bu işlemler sonrasında fotoğraf, video ve belgelerde herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır…

Ekran Koruyucu Hediyeli Samsung Ekran Değişimi

Samsung profesyonelleri tarafından önerilen kırılmaz cam sizlere hediye edilerek olası ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz sağlanır. Ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile hediye edilen bu ekran koruyucular sayesinde gereksiz maliyetlerin altına girmeniz engellenir.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Ekran Değişimi

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmasını Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi işlemlerinde vermiş olduğu 6 ay yedek parça ve işçilik garantisine borçlu olan Kadıköy Cep Dünyası’nda bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz Samsung dokunmatik tamiri işlemleri sonrasında bilgileriniz de herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz herhangi bir format işlemi uygulamadıkları gibi gerekli gördükleri durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak olası veri kayıplarının önüne geçmektedirler.

İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirildiği Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Tamiri fiyatı ile ilgili size özel teklifler almak ve Samsung Dokunmatik Değişim işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da Müşteri Yorumlarımızı Okuyabilirsiniz.

İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz.İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır.Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak