Samsung Galaxy A9 Star Lite Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy

Açıklama

Hiçbir gizli bölmeye geçilmeden, göz önünde, AA plus kalitesindeki parçalar ile sadece 20 dakika içerisinde yapılan Samsung Galaxy A9 Star Lite Ekran Değişimi işlemleri tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

Göz Önünde Samsung Galaxy A9 Star Lite Ekran Değişimi

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Samsung A9 Star Lite Ekran Değişimi işlemleri sayesinde iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir zaman kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Dokunmatik tamiri sektörünün en güvenilir adresi olarak gösterilen Kadıköy Cep Dünyası’nda verilen her hizmet şeffaflık ilkesi göz önüne alınarak sunulmaktadır. İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilmesi sayesinde cihazınızın ömrünü çok ciddi bir şekilde uzatabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Samsung Ekran Değişimi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Samsung Ekran Değişimi işlemleri için cihazınızı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız servisimize ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde yine ücretsiz olarak sizlere gönderilir.

Dokunmatik Tamiri için kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınızda olup biten tüm işlemler videoya kaydedilir ve istemeniz halinde sizlere gönderilir. Müsait olmanız halinde teknisyenlerimiz sizleri görüntülü olarak arayarak tüm teknik işlemleri izleyebilmenize olanak sağlanır.

Öğrenci ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Ekran Değişimi

Teknik servis işlemlerimizde emekli ve öğrencilere indirim uygulanmaktadır. Yapılacak olan ekran değişimi işlemleri öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını gösteren emekli ve öğrenciler anında %10 indirimden yararlanabileceklerdir.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung Ekran Değişimi sonrasında verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz ekran değişimi işlemleri sırasında cihazınıza kesinlikle bir format işlemi uygulamazlar. Teknisyenlerimiz gerekli gördükleri durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak olası veri kayıplarınızın önüne geçmektedirler.

İşlem sonrasında performans kaybı yaşamanız söz konusu olmaz çünkü iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir. Teknik işlemler ile ilgili olarak daha kapsamlı bilgilendirmeler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy A9 Star Lite Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.