(1 müşteri incelemesi)

Xiaomi Redmi 6A Ekran Değişimi 239 TL Kadıköy

299,00  239,00 

Xiaomi Redmi 6A ekran değişimi işletmemizde maksimum 20 dakikada yapılır ve yapılan ekran değişimi işlemi 6 AY GARANTİLİDİR.

Açıklama

Kadıköy cep dünyası olarak Xiaomi ekran değişim işlemlerini maksimum 20 dakiakada tamamlıyoruz. Ekran değişimi dışında Xiaomi Redmi 6A cam değişimi ve cam değişimi fiyatı hakkında oldukça soru gelmektedir. Xiaomi Redmi serisinin en iddalı telefonu Note 6 Pro ekran değişim işleminin aşamalarından bahsedeceğiz.

Xiaomi Redmi 6A Ekran Değişimi İşlemi Aşamaları:

 • Merkezimize gelen telefonunuz öncelikle manuel olarak incelenir.
 • Telefonunuzda manuel olarak yapılan inceleme sonucunda dokunmatiğinde, kamerasında ya da başka bir donanımda bir problem saptarsak bunu size bildiririz.
 • Manuel tespitin ardından ekran söküm aşamasında geçilir.
 • Ekran camdan ayrılır ve bu yapılan işlemlerin hepsini göz önünde yapmaya özen gösteririz.
 • Ekran söküldükten sonra telefonunun içindeki tozlar ve varsa partiküller temizlenir. Arından yeni ekran takılır ve ön test için size denilir.
 • Yeni ekrandan memnun kalındıktan sonra ekran tamamen kapatılır.
 • Yeni dokunmatik ekranın performansı ya da görüntüsü sizi memnun etmezse vazgeçme seçeneğiniz de bulunmaktadır.
 • Ekranı değiştirilen telefon son kez test edilir ve size verilir. Memnun kalmanız taktirde Xiaomi Redmi 6A ekran değişimi işlemi tamamlanmış olur.

Xiaomi Redmi 6A ekran değişimi işlemi dolar kuruna bağlı olarak değişebilir. Güncel fiyat bilgisi almak için  05523567272 numaralı telefon hattından bizimle iletişime geçin.

Xiaomi Redmi 6A Ekran Değişimi 239 TL Kadıköy için 1 inceleme

 1. Asiye Ergül

  Ekran değişimi için firmalara baktım bir çok firma var di ana hiç bir tanesine telefonu bırakıp gidmek icim sinmedi bunun üzerine Xiaomi ekran değişimi yapan bir yer bulmak istedim onun içinde göz önünde veya müşteri yanında ekran değişimi yazdım Google ye ilk çıkan firma olan acil ekran değişimi yani bu sayfa ya rasladim herşey Sedat ve göz önünde ekran değişimi yaptırdım xioami.ekran değişimi niçin en uygun fiyata yapıyorlar

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir