İndirim!

Xiaomi Redmi 4A Ekran Değişimi Fiyatı 179 TL – Kırık Redmi 4A Ekran Değişimi Kadıköy

179,00 

Xiaomi Redmi 4a Ekran Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Xiaomi Redmi 4A ekran değişimi Kadıköy ve çevre ilçelerde donanımlı telefon tamirat işlemleri sunuyoruz. Firmamız, 20 senedir kesintisiz bir şekilde gerçekleştirdiği bu işlemler dahilinde alanında en iyilerinden birisi olmaktadır. İstanbul’da pek çok bölgeye çıkarmış olduğumuz servisler kapsamında da zaten olabildiğince detaylı bir donanıma ulaşmaktayız.

Redmi 4A Dokunmatik Ekran Değişimi

Sadece dokunmatik ekran değişimi üzerinden de ilerleyen ekiplerimiz, ön cam değişimi konusuna ise olumlu yaklaşmaz. Çünkü ön cam değiştirme işlemleri neticesinde ilerleyen dönemlerde çeşitli piskel patlamaları ve sararma gibi durumlar çıkacağı için, tamamen ekranın bütününde bir değişim düzeni kurarak ilerleme imkanı yakalarız. Bu da en iyisine odaklanılmasını sonuna dek sağlamış olur.

Kadıköy’ün En Nitelikli Ekran Değişimi Firması

Xiaomi Redmi 4A ekran değişimi Kadıköy işlemleri dahilinde bizler etkin ve düzenli ilerleriz. Nitelik sahibi sertifikalı personellerimiz ile şekillendirmiş olduğumuz bu düzenlemelerimiz sayesinde de zaten,  verim sağlayacak bir şekilde telefonlarınızın ekranını sizin yanınızda ve en fazla 15 dakika içerisinde değiştirme imkanı tanıyoruz. Bunun yanı sıra zaten firma olarak sorunun temeline odaklanacak birçok unsuru da dinç tutarız. Öğrenci ve emeklilere sunduğumuz %10’luk indirimlerin yanı sıra bizler Tema Vakfı için de her daim %10’luk bağışlar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede de verimli ve detaycı bir şekilde ilerler, sonucu güçlü aşamalara odaklanmayı çok yönlü bir konuma taşırız.

Firma olarak aktarmaya özen gösterdiğimiz diğer ayrıcalıklar ise şu şekilde;

 • 6 aylık işçilik ve parça garantisi
 • 15 dakika içerisinde hızlı çözüm
 • Uygun fiyatlandırma politikaları
 • Kargo yoluyla da ekran değişimi işlemleri gerçekleştirme
 • İletişim gücü yüksek ve donanımlı personellerle adımlar atma

Tüm bu aşamaların tamamı ile ilerledikçe de zaten verimli ve çok yönlü bir bakım onarım düzenini telefonlarınıza aktarmayı başarmaktayız.

Xiaomi Redmi 4A Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Gerçekleştirilen dokunmatik değiştirme işlemleri neticesinde pek çok açıdan bizler kalıcı sonuçlara odaklanılmasına çalışırız. Bu konuda detaycı ve titiz bir donanımla ilerlediğimiz için de olası telefonlarda açılmama sorunlarını bize iletmeniz yeterlidir. Sonrasında detaylı bir şekilde sonuca ulaşarak verimli adımlar atabiliriz.

Xioami Redmi 4A Ekran Değişimi ’nde Sıkça Sorulanlar

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi
Cep Telefonu Ekran Değişimi
 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz ?
  Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin 
Tıklayınız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi 4A Ekran Değişimi Fiyatı 179 TL – Kırık Redmi 4A Ekran Değişimi Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.