İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

349,00 

Size özel Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi fiyatı almak ve Xiaomi Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz….

Açıklama

Xiaomi Ekran Değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda iç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirildiği Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır…

15 Dakikada Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

Google haritalarda 1200 olumlu yoruma sahip olan ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika gibi çok kısa bir sürede yapılan Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Oldukça kısa bir süre içerisinde yapılan bu ekran değişimi işlemleri sayesinde iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir aksaklık yaşamanızın da önüne geçilmektedir.

ModelSorun & ArızaÜcreti
Xiaomi Pocophone F1Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Pocophone F1Batarya Değişimi139 TL
Xiaomi Pocophone F1Mikrofon Değişimi109 TL
Xiaomi Pocophone F1Kasa Değişimi219 TL
Xiaomi Pocophone F1Home Tuşu Flexi Değişimi119 TL
Xiaomi Pocophone F1Kamera Değişimi129 TL

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Xiaomi Ekran Değişimi

Yapılan işin arkasında duran oldukça nadir teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan ekran değişimi işlemlerinde yapılan işin arkasında durulduğunu göstermek amacı ile tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik ve donanımsal sorunlarınızı çekinmeden teknisyenlerimize iletebilirsiniz.

Yılın 365 Günü En Uygun Fiyat Avantajları İle Ekran Değişimi

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi işlemlerinde sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları da sunulmaktadır. Fiyat/performans kriteri göz önüne alındığında alacak olduğunuz bu hizmetler fiyat olarak sektör ortalamasının altında olacaktır.

Tüm Ekran Değişimi İşlemleri Sonrasında Kırılmaz Cam Hediye!

Tüm ekran değişimi işlemlerinde olduğu gibi Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi işlemlerinde de Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri kırılmaz cam hediye etmektedir. Tamamen Xiaomi sertifikalı teknisyenlerin önermiş olduğu kırılmaz cam hediye edilerek ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz amaçlanır.

Fotoğraf, Video ve Belgelerim Silinir Mi?

Sizler için kritik bir öneme sahip olan fotoğraf, video ve belgelerinizin silinmesi söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişim işlemlerinde hiçbir zaman format işlemi uygulamaz. Teknisyenlerimiz iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir aksaklık yaşamamanız amacı ile gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri yaparak hiçbir şekilde veri kaybı yaşamamanızı sağlamaktadırlar.

Öğrencilere %10 İndirim!

Cep yakmadan ekran değişimi hizmetleri almanın en iyi yolu olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda yine ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyeti gözetilerek kısıtlı bir gelire sahip olan öğrencilere %10 indirim uygulanmaktadır. Teknisyenlerimize öğrenci kimlik kartlarını gösteren öğrenci arkadaşlarımız güncel satış fiyatı üzerinden anında %10 indirimden yararlanabileceklerdir.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Xiaomi Ekran Değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan alacak olduğunuz teknik işlemler sonrasında performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi işlemleri sırasında iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişim işlemlerinde ön cam değişimi yapılmamasının en önemli sebebi sizlerin ekstra maliyetlerin altına girmesini önlemektir. Çünkü cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısının uygulanması zorunludur. Uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise ekran dokunmatiği iyi bir şekilde çalışmaz ve ekranda mürekkeplenme sorunları baş gösterir. Bu tür sorunlarda ister istemez sizlerin ekstra maliyetlerin altına girmesine neden olur. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri tüm Xiaomi ekran değişimi işlemlerinde iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirerek ekstra maliyetlerin altına girmenizin önüne geçmektedirler.

Türkiye’nin Her Yerinden Kargo İle Gönderim Olanağı!

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olunan kargo şirketleri aracılığı ile ücretsiz bir şekilde ekranı kırılan cihazınızı gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilir. Bu sayede zamandan da önemli bir şekilde tasarruf etmiş olursunuz.

Size özel Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişim fiyatı almak ve Xiaomi Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz….

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Cem

    Xiaomi pocophone F1 telefon var hocam şimdi sorunum şu şekilde telefon ekranı video izlerken iç ekran da çizikler oluşuyor videoyu kapattigim da çizikler yok oluyor acaba bunun sorunu nedir?

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.