Turkcell T60 Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

299,00  249,00 

Turkcell T60 Ekran Değişimi – Göz Önünde Turkcell T60 Ekran Değişimi

Açıklama

Turkcell T60, T50, telefonlarınızın ekran değişimi şarj soketi tamiri kamera sorunlarınızı deneyimli ekibimizle birlikte en kısa sürede en uygun fiyata teslim ediyoruz.

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi kendine ilke edinmiş bulunmaktayız. Yaptığımız işlemler 8 ay servis garantilidir. Kadıköy Cep Dünyası nı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

garantili teknik servis hizmeti kadikoy

Ekran değişimi orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz.Kadıköy Cep Dünyası olarak size deneyimli ekibimizle beraber TÜRKCELL serisinin tüm ekranlarını değişimlerini hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde  en uygun fiyata değiştiyoruz. telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantitimiz dahilnde olup herhangi bir olumsulukta siz memnun etmemek için sorunu gideriyoruz.Kadıkoy Cep Dünyası ailesi olarak 15 yıldır hizmetin en iyisi ve en kalitelisini size sunmak için siz değerli müsterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz. bize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Turkcell T60 Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir