Samsung J8 Plus Ekran Değişimi 599 TL

599,00 

Samsung J8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 599 TL , Kadıköy Samsung J8 Plus Ekran Değişimi Ve Tamiri

Açıklama

Samsung j8 plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinde, uzun yıllardır telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Firmamız, genel olarak ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir teknisyen kadrosuyla faaliyet gösteriyor. Bu yapı göz önüne alındığında da sıkıntısız, detaycı ve en önemlisi de başarı akışında yön bulan bir teknik bakım onarım düzenini rahatlıkla aktarmaktayız.

Ekran değişimi fiyatı aşamalarını detaycı bir şekilde gerçekleştiren işlemlerimizde de müşterilerimiz ile her zaman iletişimi güçlü bir konuma taşıyarak şekillendirmekteyiz. Ki bu konuda dilediğiniz şekilde belirtilen adrese veya kargo yöntemiyle bize göndereceğiniz telefonların ekran değişim aşamalarına odaklanmayı başararak sonucu güçlü bir düzene ulaşmaktayız.

Kadıköy’ün En Güvenilir Ekran Değişimi Bölümü

Samsung J8 plus ekran değişimi ile birlikte İstanbul’daki tüm bölgelere de işlemsel olarak verimli bir şekilde ulaşmayı başarmaktayız Bu yapısı ve sistemi göz önüne aldığımızda da verimli olacak pek çok işlemi son ana dek yakalayabilmekteyiz. Bize bir telefonla ulaşabilir, bu sayede de sunduğumuz bütün teknik bakım onarım işlemlerimizden de çok yönlü verimler sağlamış olacaksınız. Bu sebepten dolayı da tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak ve firmasal açıdan sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak olmalı. Bunu başardıkça da olabildiğince hızlı ve çok yönlü bir yapı işleyişi de anı anına aktarıma uygun bir yapıda yön almaktadır.

Bütün bunların yanı sıra ekran değişimi konusunda sunduğumuz diğer seçeneklerimiz de şu şekilde sıralanabilir;

 • 15 dakika içerisinde ekran değişimi yapma ve kalıcı çözümler geliştirme
 • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam desteği
 • Moto kuryeli hizmet sunma
 • Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik detaycı bir işçilik garantisi

Samsung J8 Plus Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Telefon bakım aşamalarında gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerimizde dokunmatik ekran değişimi işlemlerimizi de aktif bir şekilde sağlayabilir, detaycı bir yöntemle de gerçekleştirilen sorunları tamamen ortadan kaldırmaktayız. Başarılı ve sistemli bir şekilde en iyisini sunabilir, bu sayede de yüksek konumlarda sıkı sıkıya bir telefon bakım düzenini aktarmayı başarmış oluruz.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung J8 Plus Ekran Değişimi 599 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.