İndirim!

Samsung J7 Max Ekran Değişimi 449 TL

449,00 

Samsung Galaxy J7 Max Ekran Değişimi-Göz Önünde Samsung Galaxy J7 Max Ekran Değişimi

Açıklama

Samsung J7 Max ekran değişimi Kadıköy bölgesinde, sistemli ve çok yönlü bir düzende ilerlemekteyiz. Bu kapsamda bakıldığında da ekran değişimi işlemlerini en fazla 15 dakika içerisinde sonuca ulaştırmaktayız. Ki bu yapıları gerçekleştirdiğimiz esnada firmasal düzende bizim için önemli olan şey etkin ve yapısal düzenlemelere odaklanarak ilerlemek.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştirilmekte olan bütün aşamalarımız kapsamında firma olarak bizim için her daim müşteri memnuniyetini ortaya çıkarmak olmalı. Bu yapımız kapsamında da etkileşimiz ister evinize kadar gelip gerçekleştireceğimiz teknik aşamalar ya da düzenli oluşumlarımızı sorunsuz bir sisteme aktararak rahatlıkla işlemlerimizi düzenleyerek sonuç odaklı bir yapı da ortaya çıkarmaktayız.

Ekran Değişiminin En Önemli Adresi Kadıköy

Samsung J7 Max ekran değişimi Kadıköy bölgesi işlevselliklerimizde de bizler dilediğiniz takdirde moto kurye hizmeti de sunarak faal kalmaya özen göstermekteyiz. Bu yapıda kişi istediği takdirde firmamıza da gelerek telefonlarınızın bakım onarımını gerçekleştirebilir. Firmamızın 20 sene boyunca benimsemiş olduğu en önemli şey zaten müşterilerin isteği ve talepleri doğrultusunda adımları şekillendirmek. Bu yapısı ve detaycılığı göz önüne alarak ilerlediğimiz her aşama sayesinde de verimli ve etkin bir bakım onarım düzeni kuruyoruz. Ayrıca sosyal destek anlamında da profesyonel olan kurumumuz, Tema Vakfı’na %10’luk bağışlar gerçekleştirmekte düzenli olarak.

Bunun yanı sıra firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları da şu şekilde sıralanabilir;

 • %10’luk öğrenci ve emekli indirimi
 • 15 dakika içerisinde ekran değişim
 • 6 aylık bakım onarım aşamaları
 • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam desteği

Bütün bu işlemlerin tamamını aktarmaya başladığımız an her daim etkin ve sonuç odaklı bir işleyişi de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Samsung J7 Max Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi fiyat politikaları kapsamında her zaman her kesime uygun bir politika ile ilerlemekteyiz. Bu yapısı ve sorunsuz aşamaları ile şekillenen bütün bu düzenlemeleri detaycılıkla aktararak olabildiğince etkin ve başarı odağın bir kazanımı bizim firmamız ile aktarmaya özen göstermekteyiz. Bunun için bize her daim ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

Samsung J7 Max Ekran Değişimi 449 TL için 1 inceleme

 1. Cakar

  Osmaniye şubeniz mevcut mu ?

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.