İndirim!

Samsung Galaxy S9 Ekran Değisimi 1899 TL

1.899,00 

Samsung Galaxy S9 EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI 1899 TL

Stok kodu: SKU 398 Kategoriler:

Açıklama

Samsung Galaxy s9 ekran değişimi Kadıköy işlemleri genel yapısı ve etkin donanımlarımızla olabildiğince verimli sonuçlara ulaştırmaktayız. Telefon bakım onarım aşamalarımızda ekran değişimi işlemlerimizi bizler olabildiğince verimli bir yapı ile ulaşmaya özen gösterdikçe bir hayli verimli detaycılığı da rahatlıkla sonucu güçlü bir düzene aktarmayı bir hayli iyi başarmaktayız.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştirmekte olan firmamızda önemli olan unsurlardan birisi de zaten ön cam değişimi yapmadan tamamen ekranın bütününe ulaşarak değişim aşamalarını gerçekleştirmek. Bu noktada bakıldığında da zaten ön camların değişimi ilerleyen zamanlarda sorun çıkarttığından bu tarz bir düzenle ilerlemeyi benimsemekteyiz.

Ekran Değişimi Konusunda Güvenilir Adres Kadıköy Ekran Değişimi

Samsung Galaxy s9 plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinde işlevsel olarak detaylı ve deneyimli bir konumu ortaya çıkarmaya özen göstermekteyiz. Samsung marka telefonlarınızı detaylı bir şekilde inceleyip servis işlemini de bu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında da 15 dakika içerisinde gerçekleştirilen işlemlerimizde de orijinal parçaya en yakın yan ürünle ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Böylece verimli ve kalıcı bir telefon sahibi olabilirsiniz. Ki istediğiniz takdirde de günün her anında bizimle iletişime geçebilir, sonuç odaklı bir bakım onarım aşamalarına da rahatlıkla erişim sağlama imkanı da size eriştirilmiş olacaktır.

 • En az 15 dakika içerisinde gerçekleştirilen ekran değişimi işlemleri
 • İstenildiği takdirde adrese gelerek ekran değişimi gerçekleştirme
 • Koruyucu cam desteği ile ekran değişimi
 • Kargo yöntemiyle de ekran değişimi gerçekleştirmeF
 • Güvenilir bir personel kadrosuyla hizmet sunma

Tüm bu aşamalar konusunda her zaman güvenilir ve detaycı bir işlevselliği aktararak her zaman başarılı bir teknik donanıma odaklanmaktayız.

Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirilen dokunmatik değiştirme işlemleri kapsamında da zaten bizler olası sorunları da rahatlıkla ortadan kaldırmaya odaklanmaktayız. Bu sebepten dolayı da sorunsuz ve sistemli bir bakım düzeni ile ilerleyişimizi sürdürerek çok yönlü bir düzeni de ortaya çıkarmayı rahatlıkla başarmaktayız.

Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin Tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S9 Ekran Değisimi 1899 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.