Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 349 TL !

349,00 

Samsung galaxy m20 ekran değişimi işlemi maksimum 20 dakika gibi bir zamanda göz önünde yapmaktayız.

Açıklama

Tam 15 yıllık profesyonel kadrosu ile Samsung Ekran Değişimi alanında kusursuzdur. Bu hizmetlerde bulunan Kadıköy Cep Dünyası’nda 20 dakika içerisinde, AA plus kalitesindeki parçalar kullanmaktadır. Yapılan Samsung Galaxy M20 ekran değişimi işlemi sonrasında cihazınızdan daha önce olmadığı kadar tam randıman alabileceksiniz…

Samsung M20 Dokunmatik Ekran fiyatı

Samsung M20 Dokunmatik Ekran Değişimi fiyatı yılların vermiş olduğu deneyim ve piyasa araştırılması yapıldıktan sonra piyasanın en uygun fiyatına ekran değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz.

m30 ekran değişimi

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Samsung Ekran Değişimi

Sunulan ekran değişimi işlemlerinin arkasında durduğunu en somut bir şekilde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vererek gösteren Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri, bu 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı ücretsiz bir şekilde çözmeyi vaat etmektedirler.

Ekran Değişimi Hizmeti Alan Müşterilere Ücretsiz Otopark!

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olmasını vermiş olduğu oldukça özgün hizmetlere borçlu olan Kadıköy Cep Dünyası, müşterilerine ücretsiz otopark hizmetlerini de sunarak hizmet alınabilirliğini çok ciddi bir şekilde artırmayı başarmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerinizde Bir Kayıp Yaşamazsınız!

Samsung Galaxy M20 ekran değişimi sonrasında verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmaz. Çünkü Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri bu işlemler sırasında bir format işlemi uygulamaz ve sizden herhangi bir şifre talebinde bulunmaz. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yapılarak sizler için büyük öneme sahip olan fotoğraf, video ve belgelerde bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Samsung Ekran Değişimi!

Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olunan kargo şirketleri aracılığı ile M20 ekran değişimi işlemi için cihazınızı mağazamıza gönderebilirsiniz. Cihazınız mağazamıza ulaşır ulaşmaz aynı gün içerisinde tamir edilir ve sizlere yine ücretsiz bir şekilde gönderilir.

Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel Samsung Galaxy M20 ekran değişimi fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefondan teknisyenlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 349 TL !” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.